Příchody: Aktuální soupiska Slovanu
Slovan odehraje jubilejní 70. vzájemný zápas s Kadaní
24.11.2019 | Jan Prošek
Autor fotografie: SportyUsti.cz

Slovan odehraje jubilejní 70. vzájemný zápas s Kadaní

Ústecké hokejisty po nepovedeném venkovním tripu čeká domácí duel s Kadaní. Slovan v posledních deseti zápasech prohrál, ze třiceti možných bodů vybojoval jeden za prohru v prodloužení se Vsetínem. Žlutomodří proti pondělnímu soupeři ale umí, posledních čtyři vzájemné zápasy vyhrál. Navíc vždy rozdílem tří a více branek. Zápas 28. kola startuje v pondělí 25. listopadu v 18 hodin.

SK Trhači Kadaň

Z odehraných 25 zápasů vyhrála Kadaň pouze tři. Porazila Jihlavu 2:1, Porubu 3:2 a Sokolov 4:3. Všechny tyto výhry zaznamenal tým, který od poloviny listopadu trénuje Petr Rosol, v domácím prostředí. Na ledě soupeře v letošním ročníku Kadaň nevyhrála a získala jediný bod. V Benátkách prohrála 2:3 v prodloužení. Nejproduktivnějším hráčem je s osmnácti body Roman Chlouba. Ten je zároveň nejlepším střelcem, trefil se celkem osmkrát. Jakub Trefný vede klubovou statistiku asistencí, nasbíral jich hned dvanáct.

Vzájemné zápasy

V novodobé historii se Slovan s Kadaní střetl v 69 utkáních. Bilance je pro Ústí jednoznačně kladná. 48 výher, 3 výhry v prodloužení, 16 porážek a 2 porážky v prodloužení. Celkové skóre je 266:142, nejčasněji Ústí vyhrálo 4:0, celkem šestkrát. Naopak Kadaň se čtyřikrát radovala z výhry 3:2. V letošní sezóně se tyto týmy potkaly už jednou, hrálo se v Kadani a Slovan vyhrál 5:2 (Maršoun 2, Kružík, Ondřej Bláha, Vildumetz).

Poslední zápasy

Kadaň v posledním zápase hrála na ledě Prostějova. Zde držela po prvním třetině bezbrankový stav, ale od druhé třetině patřil led domácím. Kadaň sice snížila na 1:2, ale pak už dominoval Prostějov, který získal tři body za výhru 6:3. Za Trhače se trefili Michnáč, Müller a Čech.

Ústí nad Labem hrálo zatím svůj poslední zápas na ledě nováčka soutěže Baníku Sokolov. Sokolov byl v zápase jasně lepší, Slovan prohospodařil dvojnásobnou přesilovku. Ústí prohrálo 2:8, a tak ve třetím zápase v sezóně inkasovalo osm a více branek.

 
 
Aktuálně na webu

Kniha o historii Slovanu

Ú s t í n/L. - Počtěte si na letních prázdninách o historii Slovanu. Knihu si můžete stáhnout v... Celý článek

Soutěžte s námi o permici

Ú s t í n/L. - Soutěžte s námi na facebookových stránkách o permanentní vstupenku na nadcházející... Celý článek

Mládežnické kategorie v sezóně 2020/2021

Ú s t í n/L. - V této sezóně se připravují pro mládežníky čtyři turnaje v podobě memoriálů... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv