Chance Liga: HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem 5:1
Slovan míří na led Benátek nad Jizerou
28.01.2020 | Jan Prošek
Autor fotografie: SportyUsti

Slovan míří na led Benátek nad Jizerou

Ú s t í n/L. - Na svěřence Tomáše Mareše a Jaroslava Roubíka čeká další venkovní zápas. Tentokrát nastoupí na ledě Benátek nad Jizerou. Tento tým je v tabulce o jedno místo nad Ústím a oba soupeře dělí 13 bodů. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30. Zápas můžete sledovat na onlajnech.

Benátky nad Jizerou

Hokejistům Benátek nad Jizerou se nedaří podle představ. Z posledních pěti zápasů farmářský tým Liberce získal jen dva body. V nájezdové loterii porazil Horáckou Slavii Třebíč 3:2. Vítězný nájezd proměnil jednatřicetiletý obránce Petr Kolmann. V dalších zápasech se hokejisté Benátek k bodům propracovat nedokázali, navíc je trápí koncovka. Prostějovu podlehli 2:5, Frýdku-Místku 1:4, Třebíči 3:5. V zatím posledním zápase hrály Benátky proti Kadani, které podlehly 1:5. Jedinou branku týmů z města na řece Jizeře vstřelil na začátku třetí třetiny Petr Wiencek.

Ve skupině o postup do předkola play-off Chance ligy je z týmů Benátek nad Jizerou nejproduktivnějším hráčem Radek Duda, který nastoupil do dvanácti zápasů a získat stejný počet bodů (5+7). Druhým nejproduktivnějším hráčem je s devíti body Adam Dlouhý

Vzájemné zápasy

Čtyřikrát v letošní sezóně proti sobě nastoupili hokejisté Ústí a Benátek. První vzájemný zápas se odehrál 17. října v Ústí a domácí Slovan vyhrál 4:3 v prodloužení. V čase 60:13 se po Kružíkově přihrávce prosadil Tomáš Pšenička. Další duel se hrál na začátku prosince v Benátkách a hosté získali tři body za výhru 3:1. Třetí souboj zvládly lépe Benátky, které vyhrály 5:4 v prodloužení, nastavený čas rozhodl Radek Duda. Zatím poslední vzájemný duel se hrál 11. ledna v Ústí a domácí prohráli 4:5. V čase 56:27 rozhodl o výhře Benátek někdejší hráč Slovanu Ondřej Buchtela

Poslední zápasy

Ústí nad Labem - Třebíč 2:4 (1:1, 1:3, 0:0)
Branky a nahrávky: 16. Krliš (Svoboda), 36. Filip (Vl. Brož, Mareš) – 5. Bittner (Furch, P. Kratochvíl), 23. Kowalczyk (Václavek), 27. Šťovíček (Szathmáry, Nedvídek), 37. D. Krenželok (Nedvídek).
Sestava Ústí: Stahl – M. Vágner (A), Müller, Vl. Brož (C), Mareš, Zukal, Hes (A) – Krliš, Svoboda, Tůma – Filip, Kordule, Severa – O. Bláha, Dörner, Jelínek.

Kadaň - Benátky 5:1 (3:0, 2:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 3. Wágner (Kůs, J. Müller), 10. Wágner (Kůs, Procházka), 14. Wágner (Kůs, Rindoš), 28. Wojnar (Wágner, Kůs), 37. Wágner (Trefný, J. Müller) – 43. Wiencek (Jansa, Kolmann).
Sestava Benátek: Hrstka – Šedivý, Kolmann, Hampl, Buchtela, Aubrecht, Žůrek – Rychlovský, Chrtek, Drábek – Wiencek, Měchura, A. Dlouhý – Strnad, Šafařovský, Žemba – Jansa, Šeliga.
 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

6. třída: Šesťáci odjíždí z Bíliny se třemi body

Bílina - v rámci třetího kola vyrazila šestá třída Slovanu na led Bíliny. V druhé třetině se Ústí... Celý článek

Nábor malých hokejistů - přijď zkusit hokejový trénink

Ú s t í n/L. - Dne 24.9.2020 od 15:30 hodin se bude konat nábor malých hokejistů na zimním stadionu... Celý článek

6. třída: Šesťáci podlehli Lounům na domácím ledě

Ú s t í n/L. - v rámci druhého kola odehrála šestá třída Slovanu utkání na domácím ledě proti celku... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv