Chance Liga: Rytíři Kladno - HC Slovan Ústí nad Labem 9:2 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde
Skořepa: Diváci byli šestým hráčem
25.01.2011 | Zdeněk Kamínek ml.

Skořepa: Diváci byli šestým hráčem

Ústí nad Labem - Čtyřiatřicetiletý odchovanec z nedalekého Duchcova, kapitán chomutovského celku a dvacátý nejproduktivnější hráč druhé nejvyšší hokejové soutěže v České republice. V letošním ročníku nastřádal 29 bodů, desetkrát skóroval a devatenáctkrát na branku asistoval. Řeč je o Zdeňku SKOŘEPOVI, který zhodnotil své dosavadní výkony a utkání proti Ústeckým Lvům.

Zdeněk Skořepa si dobrý dárek k svátku, co se týče utkání s Ústím, nedal. "Hráli jsme od začátku až do konce špatně, nezasloužili jsme si vyhrát. Po dnešku nemůžeme být spokojeni," vysvětlil muž s "Céčkem" na prsou.

Za příčinu porážky označil pomalý pohyb na ledě, ze kterého plynuly dvě branky. "Byli jsme laxní, Ústí se po dvou gólech dostalo na koně. Krátce poté přidali i třetí a byli ještě více v laufu. Všechno jim vycházelo, třetí zásah domácích byl rozhodující," popsal průběh zápasu Skořepa.

V hodnocení vyzdvihl i brankáře domácích. "Se Zdeňkem Orctem (mým jmenovcem) se znám, začínal jsem s ním v Litvínově. Je to velmi kvalitní brankář, dnes chytal výborně," sdělil svůj názor chomutovský forvard.

Do Zlatopramen Areny, na derby Ústí nad Labem proti Chomutovu, si našlo cestu 5 170 hokejových příznivců. "Je tu vždy dobrá atmosféra, lidí bylo dost. Diváci dnes byli pro Ústí šestým hráčem," myslí si.

Na očekávané střetnutí se svěřenci trenéra Kašpárka nijak zvlášť nepřipravovali. "Přijeli jsme s tím, že chceme vyhrát, jinak proběhla příprava jako na každé utkání a dopadlo to, jak to dopadlo," smutnil.

Dva důležité přesné zásahy přidali Ústečtí v početní výhodě. Skořepa řekl, že po tomto klání bude muset celé mužstvo vypilovat úplně všechno. "Dnes se nám nedařilo téměř nic, před play-off budeme pilovat úplně všechno. Musíme hrát hokej, který chceme a šli do toho s tím, že zápasy musíme vyhrát, abychom se před nadstavbovou částí první ligy pozitivně naladili a hráli hru, kterou potřebujeme. Ústí po dnešku sice vede o sedm bodů, ale umístění nehraje velkou roli a my se musíme dát před play-off do kupy," míní zkušený útočník.

Na osobní statistiky forvard hájící chomutovské barvy příliš nehledí. "Sleduji to, ale nejsem typ, který by neustále sledoval veškeré statistiky jako počet gólů, počet nahrávek apod. V týmu jsem hlavně proto, abych odváděl co nejefektivnější práci. V kabině snad nějakou váhu mám, ale to si musí každý přebrat," uzavřel severočeský odchovanec.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Druhé utkání s Kladnem nevyšlo, obdrželi jsme devět branek

K l a d n o - Slovan v utkání s Kladnem opět potvrdil své výsledky z venkovních zápasů. Ač byl úvod... Celý článek

Jiří Severa podepsal se Slovanem

Ú s t í n/L. - Ústecký útočník Jiří Severa podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

PREVIEW: Po druhé během čtyř utkání s Kladnem, tentokrát na ledě Rytířů

Ú s t í n/L. – V rámci třicátého kola Chance ligy zajíždí ústecký celek na led Kladna. Kladno se po... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv