Chance Liga: SK Horácká Slavia Třebíč - HC Slovan Ústí nad Labem 2:1
Senzační Stejskal možná vypomůže Liberci: Zažíváme dobrou sérii, říká
01.12.2012 | Zdeněk Kamínek ml.

Senzační Stejskal možná vypomůže Liberci: Zažíváme dobrou sérii, říká

Ústí nad Labem - Neuvěřitelné! Ten, kdo by vsadil před zápasem 27. kola
na Stejskalovo čisté konto, by musel být hodně velký blázen. Jiří Stejskal ohromil 1 570 diváků ve Zlatopramen Areně výborným výkonem, když zneškodnil všech devětadvacet střeleckých pokusů domácích. Přitom před tímto duelem vypadaly jeho statistiky následovně: 5 zápasů, z toho 5 proher; 17 obdržených branek; průměrná procentuální úspěšnost zákroků 73,02 %; průměr obdržených gólů na zápas 7,13.

„Do Ústí nad Labem jsme přicestovali s tím, že nemáme co ztratit. Věděli jsme, že Slovan se nenachází v optimální pohodě. Řekli jsme si před zápasem, že musíme hrát aktivně a nesmíme soupeře nechat hrát. To se povedlo a vezeme ze severu Čech tři body,“ neskrýval nadšení bezprostředně po skončení utkání brankář Benátek nad Jizerou Jiří Stejskal.

„Ústečtí Lvi měli ze začátku zápasu více ze hry, přehrávali nás. Postupem času se hra vyrovnala, kluci hráli perfektně dozadu. Obětavě skákali do střel, paráda za takovou defenzivou chytat. O vítězi rozhodla branka ze třicáté minuty,“ hodnotil třicetiletý hájce svatyně duel třetího celku prvoligové tabulky s osmým.

Z posledních jedenácti soubojů padli Benátečtí pouze ve dvou případech. „Po špatném vstupu do sezóny zažíváme dobrou sérii. Pomohla nám i změna na postu hlavního kouče, pro mužstvo to byl nezbytný nový impuls. S příchodem Vladimíra Čermáka byli kluci nadšení. Byl to výborný tah,“ pochvaloval si nového člena realizačního týmu, který Středočechy vede od zápasu 22. kola I. hokejové ligy ČR.

„Tomáš Vošvrda s námi nepřijel, protože hraje zítra na Kladně (podle informací od vedoucího mužstva Benátek nad Jizerou by měl Jiří Stejskal z důvodu zranění Marka Pince jet do Kladna jako dvojka; pozn. red.), Robin Blažíček je nemocný. Čisté konto pro mě znamená hodně, po dlouhé době jsem si zachytal celý zápas. Určitě budu muset něco zaplatit do kasy, ale především bych chtěl poděkovat Vladimíru Čermákovi za projevenou důvěru,“ dodal odchovanec pražské Slavie, který nastínil další program Benáteckých.

„V neděli máme trénink, musíme se připravit na další těžké utkání. To hrajeme v pondělí doma s Olomoucí. Abych se přiznal, ani jsem nepostřehl, že jsme venku hráli v tmavých dresech. Moc na tom nesejde,“ komentoval pravidla Stejskal, díky nimž museli hokejisté Benátek nad Jizerou nechat bílé dresy doma.

„Mým osobním cílem pro letošní sezónu je chytat výborně. Týmové ambice jsou jít od zápasu k zápasu, bodovat a postoupit do play-off,“ uzavřel maskovaný muž, jenž se může pyšnit skalpem Ústí nad Labem.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan tahal za kratší konec, z Třebíče jede bez bodů

T ř e b í č - Na dobrý domácí výkon proti Jihlavě Slovan dnes nenavázal, v utkání proti Třebíči byl... Celý článek

PREVIEW: Slovan čeká cesta na Vysočinu, utká se s Horáckou Slavií Třebíč

Ú s t í n/L. – V rámci jedenadvacátého kola Chance ligy zajíždí ústecký celek do Třebíče. Slovan má... Celý článek

Petr Hamalčík: Věřil jsem, že ten bod navíc uděláme

Ú s t í n/L. - Dlouhý středeční večer prožili aktéři utkání 20. kola mezi domácím Slovanem a... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv