Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - AZ RESIDOMO Havířov 23.02.2019 16:00 | HSM 2019: Článek zde
SIMWARE CUP 2005 - Změřte síly s hráči Ústeckých Lvů na PC!
21.06.2005 | Stefi (Štěpán Tóth), Přemysl Zeman

SIMWARE CUP 2005 - Změřte síly s hráči Ústeckých Lvů na PC!

Ú s t í n/L. - Jedinečná příležitost zahrát si s hokejisty Slovanu oblíbenou PC hru!
Poslední červnové úterý je ve znamení další akce, kterou připravilo vedení ústeckého hokejového klubu pro své příznivce. Právě pro ně je připraven SIMWARE CUP 2005 - turnaj na PC v populární hře NHL 2005.

Hokejový turnaj na Pc se uskuteční na Střekovském nábřeží u Vraku.

Fanoušci budou mít možnost, zahrát si oblíbenou hru společně např. s Lukášem Sáblíkem, Milanem Buďou a nebo s Ladislavem Slížkem a prokázat své kvality.

"Drtivá většina fanoušků, bez rozdílu věku, doma hraje tuto hru, ať už na počítači nebo na Playstationu a nyní mají možnost ukázat své kvality veřejnosti. Navíc si každý ze soutěžích vybere jednoho z hráčů HC Slovan do týmu a společně pak budou bojovat o prvenství v turnaji," řekl k připravovanému turnaji marketingový asistent Přemysl Zeman.

Hrát se bude vyřazovacím systémem, každý zápas bude trvat 9 minut čistého času. Pokud se nerozhodne o postupujícím během základní hrací doby, rozhodnou samostatné nájezdy. Finále jednotlivých kategorií se odehrají na velkoplošné projekci v závěru celé akce.

Turnaj bude rozdělen do tří věkových katagorií:

- Junior (x – 10 let)
- Elite (11 – 17 let)
- Profi (18 – x let)

V každé věkové kategorii bude startovat maximálně 16 účastníků. Možnost přihlásit do turnaje čeká na příznivce až v den konání samotné akce.

Pro výherce a další tři nejlepší hráče jednotlivých kategorií jsou připraveny zajímavé ceny: „ Soutěžící mohou vyhrát např. volant k počítači nebo kvalitní gamepad od hlavního partnera – společnosti SIMWARE, ale také např. dres Ústeckých Lvů nebo permanentku na nadcházející sezonu,“ dodal Přemysl Zeman. Na úterní odpoledne je přichystán také doprovodný program. Připraveno je utkání hokejových nadějí Slovanu, soutěže a také exhibiční barmanská show. Chybět nebudou ani Cheerleaders Angels. Zajímavá akce startuje ve 13.00 hod. na Střekovském nábřeží u Vraku. Celým programem bude provázet moderátor domácích utkání Ústeckých Lvů a Rádia North Music Kamil Bílský. Pokud tedy chcete změřit své síly s hráči Slovanu, přijďte v úterý 28. června 2005 na Střekovské nábřeží! Hlavním partnerem akce je společnost SIMWARE s.r.o. – prodejce hardwaru a softwaru. Mediálními partnery akce jsou Dream Production, Rádio North Music, Ústecký Týdeník a TV Lyra.

HLAVNÍ PARTNER VÁŠ DODAVATEL HARDWARU & SOFTWARU

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Přijďte podpořit Slovan v posledním utkání sezony

Ú s t í n/L. - Sobota 23.2.2019 bude pro Slovan ve znamení posledního utkání v letošnímu ročníku... Celý článek

Slovan těsně nestačil na Jágrovo Kladno

V rámci 58. kola Chance ligy vyjel ústecký celek na led kladenských Rytířů. Za Kladno nastoupil... Celý článek

Dorost nestačil na Litvínov "B"

Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci v zápase proti Litvínovu "B" nevstřelili ani branku, prohráli... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv