Chance Liga: HC ZUBR Přerov - HC Slovan Ústí nad Labem 4:0
S Centropolem #spoluzaslovan se slevou či zdarma
28.07.2020 | Klub

S Centropolem #spoluzaslovan se slevou či zdarma

Ú s t í n/L. - Už na první schůzce bylo cítit, že se zadaří. HC Slovan si podal ruku s Centropolem, který bude od sezóny 2020/2021 jedním z jeho partnerů. „Vnímáme úsilí hráčů i fanoušků, kteří pro klub dýchají. Svým srdcem bez debat patří na špičku českého hokeje, a to je přístup, který v Centropolu uznáváme,” popisuje marketingový manažer Centropolu Michal Červenka důvod, proč se společnost rozhodla spojit právě s tímto klubem.

HC Slovan a Centropol toho ale mají společného víc. Oba se průběžně potýkají s většími tradičními hráči, které se jim díky svým schopnostem, pružnosti a odvaze daří porážet. Hokejovému týmu na hřišti, Centropolu na poli zákaznického servisu a cen. A o skvělé ceny se teď Centropol postará i fanouškům Slovanu.

Permanentka zdarma nebo se slevou 50 %

Pokud si převedou elektřinu nebo plyn k Centropolu, mohou svému oblíbenému týmu chodit fandit zdarma. Stačí, když na zákaznické centrum Centropolu ve Vaníčkově ulici v Ústí nad Labem přinesou poslední vyúčtování za energie. Zdejší “hráči” na trhu s energiemi jim najdou ten nejlepší možný ceník, díky kterému ušetří za elektřinu nebo plyn i tisíce korun ročně. A to není vše – pokud se příznivci Slovanu rozhodnou fandit Centropolu a uzavřít smlouvu na dodávky elektřiny nebo plynu právě s ním, dostanou rovnou na místě voucher na 50% slevu na nákup permanentky. A když uzavřou smlouvu na dvě odběrná místa, získají slevu 100 % a mohou chodit na Slovan celou sezónu zdarma.

Centropol fandí i malým hokejistům

To ale není vše. Pokud smlouvu na dodávku energií uzavřou s Centropolem rodiče malých hráčů Slovanu, Centropol jejich jménem pošle klubu sponzorský příspěvek ve výši 1 000 Kč. A aby nepřišli zkrátka ani fanoušci, kteří přestoupí k Centropolu v průběhu sezóny, připravil pro ně tenhle energetický hráč voucher v hodnotě 1 000 Kč na nákup zboží ve fanshopu HC Slovan.

Spolupráce Slovanu a Centropolu startuje na prvním přátelském domácím utkání s Kolínem 30. 07. 2020. A fanoušci se mohou těšit i na další akce. „Chceme podpořit skvělou práci Slovanu s dětmi a mládeží. Klub v téhle oblasti odvádí obrovský kus práce,“ pochvaluje si Michal Červenka, který si v uplynulé sezóně odbyl premiéru coby rodič dvou malých hráčů v základně Slovanu.

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan soupeře opět přestřílel, branku ovšem ani dnes nedal

Přerov - Ani druhé utkání po vynucené pauze Slovanu nevyšlo. Úvod utkání patřil jednoznačně... Celý článek

Znovu venku, Slovan nastoupí v Přerově

Druhým zápasem pro oba týmy pokračuje po restartu Chance Ligy. Ústečtí hokejisté míří k zápu na led... Celý článek

Z Krkonoš odjíždíme bez vstřelené branky a bez bodů

V r c h l a b í - V rámci dvanáctého kola Chance ligy zavítal Slovan na led Vrchlabí. Utkání bylo... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv