CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Slavia Praha 2:4 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - SKLH Ždár nad Sázavou 7:3
Rozhovor s trenérem Tomášem Marešem. Nejen to naleznete v novém vydání Hokejky
16.09.2013 | Zdeněk Kamínek ml., Michal Macák

Ústí nad Labem - Vypukl nový soutěžní ročník a s ním se vrací i měsíčník o ústeckém hokeji. Magazín Hokejka vyšel v pondělí 16. září 2013, v prvním čísle této sezóny naleznete nejen rozhovor s Tomášem Marešem či Janem Dlouhým, ale i například statistiky Ústeckých Lvů z letošní přípravy. Zjistíte také na které třetiny si Slovan bude muset dávat pozor.

„Příprava na sezónu 2013/2014 Slovanu již skončila, nyní se jede na ostro. V čísle, které právě čtete, naleznete nejen hodnocení přípravy z pohledu Tomáše Mareše, ale i informace, kdo o sobě dal během letošních přípravných utkání vědět a které třetiny nemají ústečtí hokejisté v oblibě. K dispozici jsou přehledně i podrobné statistiky kanadského bodování. V produktivitě vystřídal po dvou prvenstvích Tomáše Roda z minulých příprav loňský kapitán Jaroslav Roubík, příjemným překvapením byl nejlepší střelec Petr Přeučil,“ nechal se slyšet v úvodu měsíčníku čerstvý šéfredaktor Zdeněk Kamínek ml.

Aktuální číslo magazínu Hokejka si můžete stáhnout zde, v sekci "AKTUALITY" na hlavní stránce nebo v infobaru. Případné připomínky a náměty uvítáme na e-mailové adrese mesicnik@hcusti.cz. Děkujeme za jakékoliv komentáře a věříme, že nám zachováte přízeň i nadále.