Přípravné utkání: HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem 31. 7. 2018 od 17:30 HSM 2018: Podrobné informace k soustředění
Roman Navarra odehrál 100. zápas za Ústí nad Labem
05.01.2018 | Jan Prošek
Autor fotografie: Sporty Ústí

Roman Navarra odehrál 100. zápas za Ústí nad Labem

Ústí n./L. - Utkání s Českými Budějovicemi se Slovanu nepodařilo, na Motor nestačil 1:4. Domácí útočník s číslem 21, Roman Navarra, nastoupil do jubilejního stého zápasu (dlouhodobá část + play-off) za Ústí nad Labem.

Do hlavního týmu nakoukl Roman Navarra již v sezóně 2014-2015 v devatenácti letech. „Několik zápasů jsem za „A“ tým odehrál již jako junior, příliš času jsem na ledě nedostával, ale takové jsou začátky,“ vzpomíná na svůj první kontakt s dospělým hokejem. Svůj premiérový start si připsal 8. prosince 2014 v Ústí nad Labem, kam přijela Jihlava. Domácí tým tento zápas vyhrál jednoznačně 5:0. Nyní, o čtyři sezóny později, odehrál svůj stý zápas za seniorské mužstvo Slovanu.

Během té doby získal šest kanadských bodů za čtyři branky a dvě přihrávky. „Nejraději vzpomínám na čtvrtfinálovou sérii s Kladem, které jsme na jaře 2016 dokázali vyřadit. V této sérii jsem vstřelil gól. Bylo to ve čtvrtém zápase,“ odhalil moment, na který nejraději vzpomíná. „Dodnes si pamatuji tu obrovskou euforii, když se nám podařilo rozhodnout v prodloužení šestého zápasu,“ dodal.

Jubilejní stý zápas odehrál mladý útočník v domácím prostředí proti favorizovanému Motoru České Budějovice. „Za stý odehraný zápas v Ústí jsem moc rád,“ dodal. Po zápase sdělil, že jihočeský tým má velmi kvalitní kádr a ne náhodou vévodí WSM Lize. Za klíčový moment zápasu označil neproměněnou dvouminutovou početní výhodu, kterou Slovan měl k dispozici.

Roman Navarra v letošní sezóně hraje také za Děčín, kam má vyřízené střídavé starty. Za druholigový tým odehrál 15 zápasů a nevede si vůbec špatně. Dvanáct branek dal a na dalších deset přihrál.

 
 
Aktuálně na webu

Hokejové soustředění mládeže 2018 se blíží

Ú s t í n/L. - Celý příští týden se na zimním stadionu v Ústí nad Labem kromě našeho A-týmu bude... Celý článek

Soustředění bude určitě zpestřením, říká Jan Dlouhý

Ú s t í n/L. - Do sedmi domácích zápasů v minulé sezóně nastoupil brankář Jan Dlouhý. Ke svým... Celý článek

V neděli 22. 7. Slovan poprvé na ledě

Ú s t í n/L. - V neděli 22. 7. 2018 v 10:30 hod zahájí ústecký Slovan přípravu na sezónu 2018-2019... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv