OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde
Pro play-off uděláme všechno, říká obránce Erik Mareš
07.02.2021 | David Řezníček
Autor fotografie: Sporty Ústí

Pro play-off uděláme všechno, říká obránce Erik Mareš

Ú s t í n/L. - Do včerejšího zápasu proti Sokolovu nastoupil dvacetiletý obránce Erik Mareš na pozici sedmého obránce, když na ledě strávil pouhých sedm minut, a přesto dokázal zaznamenat dvě asistence a pomohl tak svému mužstvu k vítězství 6:4.

Dnes jste do utkání skvěle vstoupili, v páté minutě jste vedli už 3:0. Soupeř se ovšem během tří minut dokázal dotáhnout na rozdíl jediné branky, copak se Vám honilo hlavou?

Dnes jsme do utkání vstoupili tím nejlepším možným způsobem, jakým jsme mohli. Poté co nám soupeř vstřelil dvě branky, jsme se chtěli hlavně uklidnit a hrát to, co jsme hráli na začatku zápasu.

Vyrovnávací branka na 3:3 přišla dvacet jedna vteřin po začátku druhé třetiny, takový začátek jste si asi nepředstavovali, že?

Určitě ne. Chtěli jsme hrát tak, jako v prvních pěti minutách první třetiny a hlavně nedostat žádnou branku. Což se nepodařilo.

Jak se Vám nepovedl vstup do druhého dějství, jeho konec jste naopak zvládli s bravurou.

Stejně jako začátek zápasu se nám povedl konec druhé třetiny, kdy jsme během tří minut odskočili na rozdíl tří branek.

Závěr utkání jste už kontrolovali a dovedli zápas do vítězného konce, bylo to dnes důležité vítězství?

V závěru utkání měl soupeř přesilovou hru, kterou jsme naštěstí ubránili. Pro nás je v současné době každé utkání velice důležité.

Dnes jste zaznamenal dvě asistence, těší Vás to nebo osobní statistiky jdou stranou?

Samozřejmě mě těší, že jsem mohl přispět určitou měrou ke třem bodům. Jsem moc rád, že jsme získali důležité body a zachovali si tak nadále šanci bojovat o play-off.

Od vytouženého play-off Vás dělí pouhé dva body. Čeho se budete chtít držet a čeho se naopak budete chtít vyvarovat do konce základní části?

Do každého dalšího utkání půjdeme s jasným cílem vyhrát. Bude to boj do posledního kola, ale my si postup do další části sezóny strašně moc přejeme. Uděláme pro to všechno!

Hned zítra Vás čeká velice těžké domácí utkání s Rytíři Kladno, čím budete chtít soupeře překvapit?

Budeme muset hrát lépe do obrany a využít každou možnou příležitost, která se nám naskytne. Kladno bude favorit, ale my se budeme snažit jim to co nejvíce znepříjemnit a získat nějaký ten bod.

 
 
Aktuálně na webu

Hokejová základna začíná svou novou sezónu

Ú s t í n/L. - Všichni trenéři se již těší na nejmladší hráče našeho klubu HC Slovan Ústí nad... Celý článek

Erik Mareš přidá další sezónu ve Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký odchovanec Erik Mareš podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

Vladimír Brož bude nadále oblékat dres Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký obránce Vladimír Brož podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv