Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov vs. HC Slovan Ústí nad Labem 0:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Připojte se k Centropolu a podpořte finančně mládež Ústeckých Lvů!
27.07.2012 | Tisková zpráva, Jan Feudall

Připojte se k Centropolu a podpořte finančně mládež Ústeckých Lvů!

Ústí nad Labem – Fanoušci Ústeckých Lvů mají další možnost, jak podpořit svůj oblíbený klub. Společnost CENTROPOL ENERGY připravila ve spolupráci s Ústeckými Lvy zajímavý projekt. „Každý, kdo k Centropolu převede smlouvu za elektřinu nebo plyn pod identifikátorem „hokej“, získá pro mládež Slovanu 1000 Kč za každou takovou smlouvu. Dotyčný pak po připojení odběrného místa k Centropolu dostane poštou navíc slevový poukaz ve výši 500 Kč na nákup permanentky na další sezónu, tzn. 2013/14. Je to další cesta, jak podpořit náš klub, abychom mohli pokračovat v kvalitní práci s mládeží,“ řekl marketingový manažer Ústeckých Lvů Přemysl Zeman.

Příznivci Ústeckých Lvů podporují svůj oblíbený klub např. nákupem vstupenek nebo permanentek, suvenýrů, atd. Nyní mohou významně podpořit i mládež ústecké hokejové organizace. Klub ve spolupráci se svým partnerem CENTROPOL ENERGY připravil zajímavou akci.

Každý, kdo nyní uzavře smlouvu na elektřinu nebo plyn pro odběrné místo s CENTROPOL ENERGY, získává následující:

- Až 15% úsporu na platbách za energii pro svou domácnost

- 500 Kč slevu na permanentní vstupenku na sezónu 2013/14.

A hlavně také podpoří mládež Ústeckých Lvů. Za každé odběrné místo převedené ke společnosti CENTROPOL ENERGY získávají Lvi na mládež 1000 Kč!

Uvažujete o podpoře Ústeckých Lvů? Chcete šetřit náklady za energie?

Připojte se k CENTROPOL ENERGY!

Více informací naleznete zde.

Profil společnosti CENTROPOL ENERGY

Hlavním předmětem podnikání naší společnosti je prodej elektřiny a plynu domácnostem, podnikatelům i velkoodběratelům. Na trhu s elektřinou působíme již od roku 2002. Po liberalizaci trhu s plynem v roce 2009, jsme rozšířili naši působnost i na tento produkt. V současné chvíli zajišťujeme dodávky již statisícům zákazníků v celé České republice.

Časté dotazy a odpovědi

Jak se mohu do akce s Centropol Energy zapojit?

Pokud Vám domů dodává energie (elektřinu nebo plyn) jiný dodavatel než CENTROPOL ENERGY, můžete se do akce zapojit. Se svým odběrným místem (byt, dům nebo chata) můžete změnit dodavatele energií, ušetřit a podpořit mládež Ústeckých Lvů.

Jaké výhody tím získám?

S CENTROPOL ENERGY můžete ušetřit až 15% ročně na platbách za elektřinu a plyn. Zároveň získáte slevový poukaz na nákup permanenty pro sezónu 2013/14 ve výši 500,- Kč.

Jak podpořím tímto krokem Ústecké Lvy?

Převedením smluv na dodávku energií k CENTROPOL ENERGY podpoříte hokejovou mládež Ústeckých Lvů částkou 1000 Kč za každou převedenou smlouvu. Klub tuto částku vyinkasuje od CENTROPOL ENERGY.

Co musím pro převod smluv k CENTROPOL ENERGY udělat?

Stačí si připravit vyúčtování od vašeho stávajícího dodavatele elektřiny nebo plynu a vyplnit novou smlouvu. Smlouvu můžete vyplnit on-line, nebo pomocí bonusové telefonní linky 840 111 999 , která je pro tyto účely připravena ve všední dny mezi 7-18 hod.

Pro získání finanční podpory musíte ve smlouvě do pole ID uvést identifikátor HOKEJ (platí pro smlouvu na elektřinu i plyn).

Budu za převod smlouvy k CENTROPOL ENERGY něco platit?

Celý proces se změnou dodavatele energií za Vás vyřídí zcela zdarma CENTROPOL ENERGY. Následně Vás bude průběžně informovat o termínu změny dodavatele a v předstihu dostanete i předpis záloh na další období.

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Z9: Ústí zdolalo i Louny, Šafařovský vstřelil pět branek

Louny - Ústečtí hokejisté deváté třídy dokázali vyhrát i druhý zápas. V Lounech se radovali z... Celý článek

Z9: Ústí bez inkasované branky zdolalo Litoměřice

Ú s t í n/L. - Deváťáci dokázali v prvním zápase nové sezony vyhrát v derby nad Litoměřicemi 7:0.... Celý článek

Z7: Vysoká domácí prohra s HC Děčín

Ú s t í n/L. - Ve třetím kole narazil ústecký tým na soupeře z Děčína, o žádné vyrovnané bitvě... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv