Chance Liga: HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem 3. 12. 2020 od 18:00 hod.
Po velkém boji strhli dorostenci vítězství na svou stranu až při nájezdech
26.10.2006 | Miroslav Janíček

Ú s t í n/L. - Drama až do posledních vteřin se odehrávalo ve Lví aréně při zápase 17. kola dorostenecké extraligy. Na střídačce hostí svěřence Petra Rosola povzbuzoval i elitní obránce Jiří Šlégr. Po první, vyrovnané, třetině si hosté vytvořili ve druhé třetině velké množství šancí, které ale nedokázali proměnit. Ve třetí třetině mohla vítězství strhnout na svou stranu obě mužstva. V prodloužení měli velkou šanci hosté, když po špatném střídání domácích hráli přesilovku. Nakonec vše rozhodl v posledním nájezdu specialista na tuto disciplínu Vladimír Brož. Lví podíl na vítězství má však i brankář Michael Petrásek.