CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC ZUBR Přerov 1:7 | ELJ: HC Kobra Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 20. 9. 2019 18:45 hod.
Petr Kmoch od druhé třetiny zamkl branku a pomohl tak k obratu
22.08.2019 | Jiří Cícha
Autor fotografie: Helena Smetanová

Petr Kmoch od druhé třetiny zamkl branku a pomohl tak k obratu

Ú s t í n/L. - Na juniorské hráče čekalo třetí domácí přípravné utkání. V těch předešlých to byla jasná záležitost a vždy dokázali zvítězit s jasným výsledkem. V tom posledním však narazili na PZ Kladno, které mělo perfektní vstup do zápasu a rázem ústečtí hráči museli dohánět ztrátu. Zásluhu na výhře má i brankář Petr Kmoch, který od druhé třetiny zabetonoval branku a nakonec se radoval z vítězství.

Co se stalo v 1. třetině, že jste prohrávali již o tři branky?
Do zápasu jsme šli na vítězné vlně, což Kladno evidentně nepodcenilo a nastoupilo na nás velmi aktivně, výborně bruslilo a nás to dost zaskočilo, protože jsme s takovým výkonem a nasazením uplně nepočítali. Kladno rovněž promněnovalo na rozdíl od nás šance. Velkou zásluhu na skóre po první třetině měl i brankář hostí.

Jaký byl výstup trenérů při přestávce po úvodní třetině?
Nálada po první třetině v kabině nebyla uplně nejlepší, ale uvědomili jsme si, že se musí přitlačit na pilu. Trenéři nám zdůrazňovali, abychom začali více spolupracovat v obraně a zlepšili koncovku, což se nakonec podařilo a stav utkání jsme ještě dokázali otočit.

Věřil jste, že máte šanci utkání ještě otočit a zvítězit?
Ano, věřil jsem v to, protože šance jsme měli a věřil jsem, že nám to tam začne padat, ale v první řadě jsme museli zlepšit hru dozadu.

Od druhé třetiny jste za sebou postavil zeď a předváděl parádní zákroky, čím si to vysvětlujete, když to v té první nešlo?
Nemůžu říct, že bych byl v první třetině nějak nervózní, po celou dobu zápasu jsem se cítil stejně, ale štěstí bylo zrovna na jejich straně a mně to tam prostě napadalo (smích).

Vypadá to, že máte super partu v kabině, myslíte si, že Vám to dnes pomohlo se semknout a nakonec zvítězit?
Partu v kabině máme určitě skvělou a jak jsem již říkal, po první třetině v kabině jsme si řekli, že s tím něco musíme začít dělat.

Myslíte si, že se budete v letošní sezóně pohybovat v horních příčkách soutěže?
Myslím si, že ano a budeme dělat všechno pro to, aby to tak bylo. Musíme ještě doladit nějaké detaily, abychom byli na sezónu maximálně přiraveni. Máme na to ještě tři týdny.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Po dvou prohrách se dorostenci dočkali vysoké výhry

Dorostenci se poprvé v sezóně představili na ledě soupeře, a to jim přineslo vytoužené body. V... Celý článek

Ani ve druhém utkání dorost na výhru nedosáhl

Ú s t í n/L. - Ve druhém zápase se střetli dorostenci na svém hřišti s Chomutovem. Po první třetině... Celý článek

Okusí Zubři první hořkost porážky na ledě Slovanu?

Ú s t í n/L. - Po neúspěšné misi na jihu Čech se představí Slovan opět doma a bude chtít samozřejmě... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv