CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Trhači Kadaň 29. 2. 2020 od 16:00 hod. | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - HK Kralupy nad Vltavou 27. 2. 2020 od 18:15 hod.
Petr Kmoch od druhé třetiny zamkl branku a pomohl tak k obratu
22.08.2019 | Jiří Cícha
Autor fotografie: Helena Smetanová

Petr Kmoch od druhé třetiny zamkl branku a pomohl tak k obratu

Ú s t í n/L. - Na juniorské hráče čekalo třetí domácí přípravné utkání. V těch předešlých to byla jasná záležitost a vždy dokázali zvítězit s jasným výsledkem. V tom posledním však narazili na PZ Kladno, které mělo perfektní vstup do zápasu a rázem ústečtí hráči museli dohánět ztrátu. Zásluhu na výhře má i brankář Petr Kmoch, který od druhé třetiny zabetonoval branku a nakonec se radoval z vítězství.

Co se stalo v 1. třetině, že jste prohrávali již o tři branky?
Do zápasu jsme šli na vítězné vlně, což Kladno evidentně nepodcenilo a nastoupilo na nás velmi aktivně, výborně bruslilo a nás to dost zaskočilo, protože jsme s takovým výkonem a nasazením uplně nepočítali. Kladno rovněž promněnovalo na rozdíl od nás šance. Velkou zásluhu na skóre po první třetině měl i brankář hostí.

Jaký byl výstup trenérů při přestávce po úvodní třetině?
Nálada po první třetině v kabině nebyla uplně nejlepší, ale uvědomili jsme si, že se musí přitlačit na pilu. Trenéři nám zdůrazňovali, abychom začali více spolupracovat v obraně a zlepšili koncovku, což se nakonec podařilo a stav utkání jsme ještě dokázali otočit.

Věřil jste, že máte šanci utkání ještě otočit a zvítězit?
Ano, věřil jsem v to, protože šance jsme měli a věřil jsem, že nám to tam začne padat, ale v první řadě jsme museli zlepšit hru dozadu.

Od druhé třetiny jste za sebou postavil zeď a předváděl parádní zákroky, čím si to vysvětlujete, když to v té první nešlo?
Nemůžu říct, že bych byl v první třetině nějak nervózní, po celou dobu zápasu jsem se cítil stejně, ale štěstí bylo zrovna na jejich straně a mně to tam prostě napadalo (smích).

Vypadá to, že máte super partu v kabině, myslíte si, že Vám to dnes pomohlo se semknout a nakonec zvítězit?
Partu v kabině máme určitě skvělou a jak jsem již říkal, po první třetině v kabině jsme si řekli, že s tím něco musíme začít dělat.

Myslíte si, že se budete v letošní sezóně pohybovat v horních příčkách soutěže?
Myslím si, že ano a budeme dělat všechno pro to, aby to tak bylo. Musíme ještě doladit nějaké detaily, abychom byli na sezónu maximálně přiraveni. Máme na to ještě tři týdny.

 
 
Aktuálně na webu

V severočeském derby přivítáme trhače z Kadaně

V sobotním utkání se ústečtí hráči utkají už po šesté s jejich severočeským rivalem a také... Celý článek

Play-off bude o přístupu a o hlavě, míní kapitán juniorů Harkabus

Ú s t í n/L - Ústečtí junioři si v utkání s Kralupy nad Vltavou vybojovali postup do čtvrtfinále... Celý článek

Junioři postupují do play-off! V klíčovém klání si poradili s Kralupy

Ú s t í n/L - Tak to bylo vydařené představení ze strany ústeckých juniorů, které přineslo kýžený... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv