Chance Liga: VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem 1:0 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde
PREVIEW: Slovan čeká cesta na Vysočinu, utká se s Horáckou Slavií Třebíč
15.01.2021 | Jan Koudelka
Autor fotografie: Sporty Ústí

PREVIEW: Slovan čeká cesta na Vysočinu, utká se s Horáckou Slavií Třebíč

Ú s t í n/L. – V rámci jedenadvacátého kola Chance ligy zajíždí ústecký celek do Třebíče. Slovan má Třebíči co vracet, je to jediný tým, který v letošní sezóně obral žlutomodrý mančaft o všechny body v domácím utkání. Navíc se budou ústečtí hokejisté snažit prolomit sérii pěti vítezství v řadě Horácké Slávie ve vzájemných utkáních a posunout se tak výš v ligové tabulce. Utkání startuje v sobotu 16. ledna v 15:30.

Momentální forma

SK Horácká Slavia Třebíč

Třebíč bude do utkání určitě vstupovat povzbuzena svými posledními výsledky. Předminulé utkání vyhrála na ledě trápícího se Havířova, v tom minulém zaznamenala obrat v utkání s Benátkami nad Jizerou, které zakončila výhrou v prodloužení. Celkově tak Slavii patří sedmé místo ligové tabulky se ziskem jedenatřiceti bodů. Doma se ovšem týmu z Vysočinu moc nedaří. V osmi zápasech na domácím ledě získal pouze šestnáct bodů, toto srovnání ho řadí na třináctou příčku. Čím, respektive kým, se ale třebíčští mohou chlubit je Ladislav Bittner, ten má na svém kontě již dvacet tři kanadských bodů a s patnácti trefami vévodí celé Chance lize.

HC Slovan Ústí nad Labem

Ústečtí se na příčkách zajišťujících předkolo playoff dlouho neohřáli, po posledním utkání s Jihlavou, kde získali nakonec pouze bod, o čemž rozhodla až dvanáctá série samostatných nájezdů, je opět na třináctou příčku odsunuli rivalové z Litoměřic. Vstup do nového roku ovšem může celek ze severu Čech hodnotit kladně, z pěti utkání získal devět bodů, což ho řadí na šesté místo aktuální formy. Nejlepším střelcem je s devíti góly kapitán Michal Trávníček. Ten ještě osmkrát asistoval u branky svých spoluhráčů, a to mu zajišťuje vedení i v kanadském bodování týmu. Devět asistencí má na svém kontě Jiří Severa.

Statistické okénko

Poslední odehrané utkání Třebíče

HC Benátky nad Jizerou vs. SK Horácká Slavia Třebíč - 3:4pp (1:0, 2:1, 0:2 - 0:1)

Branky a nahrávky: 3. Šafařovský (Jansa, Wiencek), 23. A. Dlouhý (Šír, Najman), 33. Čederle (Hujer, Pabiška) – 27. Bittner (Psota, Krliš), 45. Bittner (Šťovíček, Psota), 54. Psota (Bittner, Šťovíček), 62. Šťovíček (Ferda). Rozhodčí: Souček, Zavřel – Hnát, Podrazil. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 17:25. Diváci: 0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:4.

HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík – Kunst, Cibulka, Aubrecht, Böhm, Kovář, Kollert, Hampl – A. Dlouhý, Najman, Šír – Pabiška, Čederle, Hujer – Šafařovský, Jansa, Wiencek – Křepelka, Strnad, Vomáčka.

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel – Furch, Kowalczyk, Stehlík, L. Chalupa, Nedbal, Tejnor, Vodička – Šťovíček, Nedvídek, Vodný – Psota, Bittner, Krliš – Hrubec, Michálek, Ferda – Oščádal, Křehlík, Kořenek.

Poslední odehrané utkání Slovanu

HC Slovan Ústí nad Labem vs. HC Dukla Jihlava - 2:3sn (1:2, 1:0, 0:0 – 0:0)

Branky a nahrávky: 5. Grim (Protasenja), 35. Trávníček – 10. Illéš J. (Krenželok D., Zadražil M.), 18. Fronk J. (Skořepa J., Krenželok D.), rozh. náj. Čachotský. Rozhodčí: Wagner, Čáp – Horažďovský, Dědek. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 0. Střely na branku: 26:30. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.

HC Slovan Ústí nad Labem: Hamalčík – Vl. Brož, Vala, J. Drtina, Š. Havránek, M. Voženílek, Pika, Zich – Tůma, Pšenička, D. Sklenář – Trávníček, Matějček, Severa – O. Bláha, Protasenja, Grim – M. Bláha, Furch.

HC Dukla Jihlava: Jan Brož – D. Krenželok, Eliáš, T. Černý, Strejček, Bilčík, A. Dvořák, Březák – Čachotský, Skořepa, Fronk – Jiránek, M. Zadražil, Illéš – T. Harkabus, Poletín, Pekr – T. Havránek, Juda, Čermák.

Poslední vzájemná utkání

01.12.2020 – Slovan vs. Třebíč - 0:4
22.02.2020 – Třebíč vs. Slovan - 6:2
27.01.2020 – Slovan vs. Třebíč - 2:4
08.01.2020 – Třebíč vs. Slovan - 4:3
19.12.2019 - Slovan vs. Třebíč - 2:3sn

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan po boji nestačil na Vsetín

V s e t í n - Ústečtí hokejisté se v dvaatřicátém kole Chance ligy utkali Na Lapači proti domácímu... Celý článek

PREVIEW: Slovan míří na Lapač, utká se se Vsetínem

Ú s t í n/L. – V rámci třicátého druhého kola Chance ligy zajíždí ústecký celek na led Vsetína.... Celý článek

Musíme se vyvarovat faulů, uvědomuje si Kale Costa

Ú s t í n/L. - Australský mladík Kale Costa se dočkal, po několika odehraných zápasech trefil... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv