Chance Liga: Rytíři Kladno - HC Slovan Ústí nad Labem 9:2 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde
PREVIEW: Na ústecký led dorazí Benátky nad Jizerou
26.01.2021 | Daniel Tichý
Autor fotografie: Sporty Ústí

PREVIEW: Na ústecký led dorazí Benátky nad Jizerou

Ú s t í n/L. - Ve 24. kole Chance ligy zavítají na ústecký led Benátky na Jizerou. V tomto zápase půjde o hodně, jelikož se hosté nachází na posledním místě zaručující play off a Slovan na ně ztrácí čtyři body a k tomu má oproti Benátkám zápas k dobru. Ústeckým hráčům se doma daří. Povede se jim zvítězit i tentokrát? To se dozvíte 26.01.2020 od 16:00hod.

HC Slovan Ústí nad Labem

Ústecký Slovan se nachází o dvě příčky níže, než jejich dnešní soupeř a to se sedmadvaceti body. Ústečtí mají oproti Benátkám jeden zápas k dobru, proto půjde o velmi důležitý zápas pro oba soupeře. Kdo zvítězí, udělá velký krok k postupu do play off. Slovanu se doma daří, když z posledních šesti zápasů nestačili jenom na lídra z Jihlavy, které nestačili 2:3 po samostatných nájezdech. Nejproduktivnějším hráčem domácích je kapitán Michal Trávníček, který si v dosavadních zápasech připsal devatenáct bodů (10+9).

HC Benátky nad Jizerou

Benátky se v posledním zápase utkali na ledě Kolína, kde celý zápas dotahovali, ale to nestačilo a prohráli 4:5. Hosté se tak nacházejí na dvanáctém místě se ziskem jednatřiceti bodů. Benátkám se venku teď moc nedaří, když si dokázali ze šesti utkání připsat jen jednu výhru po samostatných nájezdech. Ta výhra je o dost cennější, jelikož dokázali zaskočit vedoucí Jihlavu a zvítězili 4:3. Nejproduktivnějším hráčem hostů je Kryštof Hrabík, který si ve dvanácti zápasech připsal čtrnáct bodů (6+8), tento hráč v tomto utkání už ale nenastoupí, jelikož se přesunul na farmu San Jose, kde bude bojovat o šanci dostat se do prvního týmu.

Statistické okénko

Poslední odehrané utkání Slovanu

LHK Jestřábí Prostějov vs. HC Slovan Ústí nad Labem - 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 7. Piegl (Pěnčík, Chlán), 25. P. Krejčí (T. Jandus, Ouřada) – 60. Klikorka (Vrdlovec, Trávníček). Rozhodčí: Fiala, Cabák - Konvička, Dohnal. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 0. Střely na branku: 39:28. Průběh utkání: 2:0, 2:1.

LHK Jestřábi Prostějov: Bláha – Matyáš, Hrdinka, Drtil, P. Krejčí, Piegl, Pěnčík – Mrázek, Bartoš, Gago – Žálčík, Chlán, Hrníčko – M. Novák, T. Kaut, Vachutka – Ouřada, Motloch, T. Jandus.

HC Slovan Ústí nad Labem: Šatný – V. Brož, Klikorka, J. Drtina, Š. Havránek, M. Voženílek, Jasečko, Mareš – Tůma, Matějček, D. Sklenář – Trávníček, Vrdlovec, Severa – Protasenja, G. Szturc, Grim – O. Bláha, Costa, Furch.

Poslední odehrané utkání Benátek nad Jizerou

SC Kolín vs. Benátky nad Jizerou - 5:4 (2:0, 0:1, 3:3)

Branky a nahrávky: 4. Krejčík (Blaha, Muška), 7. Krejčík (Veselý, Kukla), 45. Váchal (Zumr, Pýcha), 47. Z. Král (Jankovský, Šafránek), 53. Šafránek (Z. Král, Husa) - 40. Gajda (Dlouhý, Kunst), 44. Jansa (TS), 55. Jiruš (Štibingr, Aubrecht), 58. Čederle (Špaček). Rozhodčí: Hucl, Valenta - Kotlík, Roischel. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 0. Střely na branku: 24:34. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 5:2, 5:4.

SC Kolín: Lukeš - Blaha, Muška, Pýcha, Husa, Kukla, Váchal, Barták - Z. Král, Jankovský, Šafránek - Krejčík, Štohanzl, Veselý - Petržilka, Síla, Zumr - Martínek, Semirád, Stehlík.

HC Benátky nad Jizerou: D. Král - Kunst, Šedivý, Štibingr, Aubrecht, Kovář, Hampl, Böhm - Hujer, Dlouhý, Špaček - Wiencek, Čederle, Jiruš - Jansa, Gajda, Vomáčka - Křepelka, Šafařovský, Putz.

Poslední vzájemná utkání

30.09.2020 Benátky - Slovan 3:2pp
26.02.2020 Slovan - Benátky 4:2
29.01.2020 Benátky - Slovan 2:1pp
11.01.2020 Slovan - Benátky 4:5
21.12.2019 Benátky - Slovan 5:4pp

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Druhé utkání s Kladnem nevyšlo, obdrželi jsme devět branek

K l a d n o - Slovan v utkání s Kladnem opět potvrdil své výsledky z venkovních zápasů. Ač byl úvod... Celý článek

Jiří Severa podepsal se Slovanem

Ú s t í n/L. - Ústecký útočník Jiří Severa podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

PREVIEW: Po druhé během čtyř utkání s Kladnem, tentokrát na ledě Rytířů

Ú s t í n/L. – V rámci třicátého kola Chance ligy zajíždí ústecký celek na led Kladna. Kladno se po... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv