Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov - HC Slovan Ústí nad Labem 2:1 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma
PREVIEW: Do Ústí míří Draci ze Šumperka
09.01.2021 | Jan Koudelka
Autor fotografie: Sporty Ústí

PREVIEW: Do Ústí míří Draci ze Šumperka

Ú s t í n/L. – V rámci dohrávky jedenáctého kola Chance ligy zajíždí na ústecký led šumperští Draci. Pondělní soupeř se sice nachází na téměř samotném konci ligové tabulky, povzbuzen výhrami v posledních dvou utkáních ovšem nebude snadným soupeřem. Jak utkání dopadne se dozvíme v pondělí od 16:00 na ústeckém zimním stadionu.

Momentální forma

HC Slovan Ústí nad Labem

Slovan nevstoupil do nového kalendářního roku vůbec špatně, nejprve porazil vysoko Kadaň, poté získal dva body za výhru v prodloužení proti pražské Slavii. V posledním ligovém utkání se ústečtí střetli s favorizovanou Porubou. I díky skvělému výkonu Hamalčíka v bráně byli ostravskému celku rovnocenným sokem. K bodovému zisku nakonec chyběla jedna branka. Po sedmnácti odehraných zápasech se tak Slovan nachází na třináctém místě Chance ligy se ziskem dvaceti bodů. Kanadskému bodování vévodí se čtrnácti body Michal Trávníček, se statistikou 7+7 je i nejlepším střelcem týmu. Tabulku nahrávačů vede Jiří Severa.

DRACI PARS ŠUMPERK

Šumperk se jako nováček soutěže prozatím trápí, první výhru si Draci připsali až v sedmém utkání proti Frýdku-Místku. Poté přišla ještě výhra v Prostějově, po které následovala série sedmi porážek. V posledních dvou utkáních Šumperk zvítězil, se Vsetínem a s Havířovem. Šumperský celek se nachází na předposledním místě tabulky se třinácti body. Stejně jako ústecký Trávníček vévodí šumperský Tadeáš Jaroš s bilancí 7+7 kanadskému bodování i tabulce střelců svého týmu. Nejlepším asistentem je Petr Gewiese.

Statistické okénko

Poslední odehrané utkání Slovanu

HC RT TORAX Poruba 2011 vs. HC Slovan Ústí nad Labem - 4:3 (2:0, 0:1, 2:2)

Branky a nahrávky: 9. Hudeček (Klíma, Sikora), 15. Kozák (Szathmáry), 43. Kozák (Szathmáry, Stloukal), 55. Žolobov (Slavík, Toman) – 23. O. Bláha (Matějček, Vala), 47. J. Drtina (Vrdlovec, Trávníček), 60. Tůma (J. Drtina). Rozhodčí: Čech, Skopal – Bartek, Hranoš. Vyloučení: 3:4. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 0. Střely na branku: 44:28. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3.

HC RT Torax Poruba: Muštukovs – Teper, Žovinec, Kozák, Szathmáry, Urbanec, Slavík, Dundáček – Klíma, Hudeček, Sikora – Stloukal, T. Jáchym, Korkiakoski – Pořízek, Žolobov, Endál – Brodek, Toman, Hotěk.

HC Slovan Ústí nad Labem: Hamalčík – Vl. Brož, Vala, J. Drtina, Š. Havránek, M. Voženílek, Vacík, Mareš – Tůma, Pšenička, Protasenja – Trávníček, Vrdlovec, Severa – D. Sklenář, G. Szturc, Grim – O. Bláha, Matějček, Furch.

Poslední odehrané utkání Šumperku

AZ Havířov vs. DRACI PARS ŠUMPERK - 2:3pp (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)

Branky a nahrávky: 18. Seman (Szturc, Doktor), 57. Rudovský (Kloz, Rašner) – 17. Jaroš (Milfait), 24. Danielčák (Spratek, Ševčík), 64. Záruba (Moučka, Baláž). Rozhodčí: Šudoma, Cabák – Vašíček, Král. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 46:17. Diváci: 0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.

AZ Havířov:Štipčák – Kočí, Bořuta, Mrowiec, Rašner, Chroboček, Kachyňa, Rutar – Becher, Seman, Szturc – Procházka, Kloz, Adamský – Maruna, Rudovský, Doktor – Mrva, Mastič, Petriska.

DRACI PARS Šumperk:Peksa – Ševčík, Záruba, Machů, Kabelka, Dosek, Weintritt, Věntus – Tjurin, Milfait, Jaroš – Blaško, Baláž, Moučka – Kratochvíl, Král, Krejčiřík – Danielčák, Spratek, Horký.

Poslední vzájemná utkání

27.01.2016 – Šumperk vs. Slovan - 3:4sn
09.12.2015 – Slovan vs. Šumperk - 3:4
29.10.2015 – Slovan vs. Šumperk - 4:2
24.09.2015 – Šumperk vs. Slovan - 2:3
07.01.2015 - Slovan vs. Šumperk - 8:3

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Bojovný výkon na Jestřáby nestačil, body zůstávají v Prostějově

Prostějov - Špatnou sérii Slovanu na venkovních hřištích bohužel nepřetnul ani dnešní zápas v... Celý článek

PREVIEW: Další utkání sehraje Slovan proti Jestřábům z Prostějova

Ú s t í n/L. – V rámci třiadvacátého kola Chance ligy zajíždí ústecký celek na led Prostějova.... Celý článek

Byl jsem dost nervózní, říká Kale Costa

Ú s t í n/L. - Svůj debut za ústecké áčko si odbyl australský útočník Kale Costa, kterého před lety... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv