Ú s t í n/L. - V sobotu se odehrálo další, osmé, kolo NOEN extraligy juniorů. Ústecký tým hrál se Slavií, po nepřesvědčivém výkonu padl 1:5. V zápase Plzeň - Olomouc padla jediná branka až z nájezdů, Brno deklasovalo České Budějovice.
  • Slávia – Ústí nad Labem 5:1
  • Ústecký juniorský tým se potýká s obrovským problémem – neuvěřitelně se nadře, než vstřelí branku. Poté soupeř ujede a skóruje. Domácí vedli v čase 6:15, ruce nad hlavu zvedl Ptáčník. O 15 sekund později to bylo už 2:0. Tentokrát Petráska prostřelil Brzák. Ve zbytku třetiny nepředvedli ústečtí vůbec nic, naopak slávista Knot zvýšil na 3:0. Z kraje druhého dětství se o zavelení k obratu pokoušel kapitán ústeckého komanda, jenže nepovedlo se. Ve zbytku zápasu Pražané skórovali dvakrát a vyhráli 5:1.

• Plzeň – Olomouc 1:0 po nájezdech
  • Zápas byl na branky z celého kola nejchudší. Poprvé v sezóně padla jediná branka utkání až v samostatných nájezdech. Souboj byl spíše přehlídkou faulů než hokejového umění. Sudí udělili domácím dvaadvacet trestných minut, hosté jich vyfasovali šestnáct. V nájezdech rozhodl o výhře domácího celku Klepka.

• Brno – České Budějovice 5:0
  • První třetina se odehrála velmi poklidně, žádná branka nepadla, a tak to vypadalo, že tento zápas bude mít podobný osud jako ten Plzně s Olomoucí. To ale nepřipustil domácí Mrázek a v čase 20:55 vstřelil první gól zápasu. V této třetině skóroval ještě Buhaj a Raška, domácí vedli 3:0. Ani v poslední třetině se Budějovice neklepaly a dál předváděly váhavý výkon. Kometa si ve třetí třetině připsala dva góly a zápas po zásluze vyhrála.

• Třinec – Liberec 5:2
  • Domácí do zápasu vlétli a skórovali již v čase 1:00. Bajtek prostřelil Sobotku. Stejně dobře si vedl i Rufer a po dvaceti minutách vedli Liberečtí 2:0. V prostředním dějství zvýšil Třinec na 4:0, poté dal o sobě vědět také Liberec, konkrétně se prosadil Chlapík. Třinec vedl 4:1, a tak trochu polevil, toho využili hosté a snížili na rozdíl dvou branek. Poslední slovo si vzal Matuš a stanovil konečný výsledek na 5:2.

• Pardubice – Chomutov 0:4
  • Pardubický tým je pověstný tím, že dává mnoho branek, v tomto zápase tomu bylo jinak. První dvě třetiny byla hra vyrovnaná, hosté vedli díky brance Kaše 1:0. V posledním dějství se děly věci. Za hosty skóroval Mazánek a Hlava, Chomutov vedl 3:0. Gólman Pirátů Dovina zlikvidoval všech sedmadvacet ran domácího celku a položil základ pro zisk tří bodů. A k závěru přidal druhou branku Mazánek a chomutovští mohli slavit.

• Sparta – Litvínov 4:5 po nájezdech
  • Již první třetina ukázala, že tento zápas bude připomínat westernovou přestřelku. Litvínovský Průša otevřel skóre. Domácí Bodnár odpověděl nejlépe, jak mohl – gólem na 1:1. Sedm sekund před koncem třetiny se pěknou střelou prezentoval Písařík. Litvínov vedl 2:1. Ve druhém dějství vládli domácí, kteří po brankách Brzobohatého a Škopa získali vedení 3:2 na svou stranu. V poslední třetině zvýšil na 4:2 Procházka. Litvínov zahájil stíhací jízdu, kterou dokončil v čase 56:40, protože Smolka za velkého jásotu hostů vyrovnal na 4:4. V nájezdech se prosadil Smolka a rozhodl o exportu bonusového bodu na sever Čech.

• Zlín – Kladno 3:2
  • O výsledku tohoto zápasu se de facto rozhodlo již v úvodní třetině, protože úřadovali domácí. Do branky Mastíka postupně trefili Kundera, Jurík, Hrazdíra. Díky nim byl stav 3:0. Ve zbytku utkání se Kladno dostalo ke dvěma gólům, ale na víc nemělo ani síly, ani čas. Domácí Zlín tak slaví výhru.

• Vítkovice – Mladá Boleslav
  • Souboj přinesl poměrně dlouhé čekání na úvodní branku. Ta padla v čase 31:29, když se prosadil domácí Král. Ve 38. minutě se opět radovali „Vítci“, protože Holý zvýšil na 2:0. Mladá Boleslav byla více méně neškodná, na branku vítkovického Svobody vyslala pouze 16 ran, to na gól nestačilo.