Příchody: Aktuální soupiska Slovanu
Němec: Dostat osm gólů je katastrofa
24.10.2010 | Zdeněk Kamínek ml.

Němec: Dostat osm gólů je katastrofa

Ústí nad Labem - Jeden ze zápasů 12. kola první ligy byl na pořadu dne i v ústecké Zlatopramen Areně. Domácí hostili celek z Vysočiny, HC Rebel Havlíčkův Brod. Severočechům se podařilo hosty přestřílet a zvítězit 8:4. Jedním z aktérů střetnutí byl i devátý nejproduktivnější hokejista první ligy letošního ročníku, Vojtěch NĚMEC. Druhý nejproduktivnější havlíčkobrodský hráč si do svých osobních statistik připsal v zápase se Lvy dvě branky a jednu asistenci.

Jak byste zhodnotil dnešní utkání?

Dnešní utkání hodnotím celkově hodně špatně, nevyhráli jsme tu. Je pěkný výsledek, že jsme dokázali Ústí venku vstřelit čtyři branky, ale osm jich dostat, to je katastrofa.

S jakými ambicemi jste jeli na sever Čech?

Nepřijeli jsme s žádnými přehnanými ambicemi, chtěli jsme sehrát minimálně vyrovnanou partii, a kdyby se to povedlo, tak i překvapit. To se nám bohužel nepovedlo, ale takhle katastrofálně, to je špatné.

S jakou taktikou jste do Ústí přijeli?

Chtěli jsme hrát zodpovědně dozadu a dopředu hrát to, co umíme. Potvrdit to, že máme druhý nejlepší útok se nám povedlo, ale bohužel jsme osmkrát inkasovali.

Čím si vysvětlujete, že jste nebyli schopní ze sedmi odehraných zápasů venku ani jeden vyhrát za tři body, zato v domácím prostředí jste ztratili zatím pouhé dva body?

Těžko říct, asi každému mančaftu se hraje lépe doma před vlastním publikem než venku, to potvrdí každý hráč.

Dnes jste nastoupil v prvním útoku na levém křídle společně s Jiřím Ondráčkem a Miroslavem Třetinou. Jak se Vám s nimi hrálo?

Odehráli jsme spolu první zápas, místo Václava Meidla, který byl v pátek na Kometě a nějaký čas tam ještě pobude. Uvidíme, jak to bude klapat, dnes to vypadalo celkem slušně, šance jsme si vytvořili. Když to takhle půjde dál, budeme spokojení.

Víte, že v tabulce první ligy ČR máte druhý nejlepší útok?

Ano, vím. Je to jedině dobře, hlavně musíme dávat více gólů než soupeři, to je základ. Už je jedno jestli vyhrajete 2:1 nebo 10:5.

Překvapil Vás dnes něčím Slovan?

Nepřekvapil, my udělali obrovské množství individuálních chyb, a to nás stálo osm gólů.

Foto: http://www.hcrebel.cz

 
 
Aktuálně na webu

Aktualizuj si playlist Slovanu na domácích zápasech

Ú s t í n/L. - Chodíte pravidelně na utkání Slovanu a chcete upravit playlist, který se hraje na... Celý článek

Kniha o historii Slovanu

Ú s t í n/L. - Počtěte si na letních prázdninách o historii Slovanu. Knihu si můžete stáhnout v... Celý článek

Soutěžte s námi o permici

Ú s t í n/L. - Soutěžte s námi na facebookových stránkách o permanentní vstupenku na nadcházející... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv