Chance Liga: VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem 3:4sn | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Nehráli jsme svoji hru, říká Daniel Boháč
19.09.2013 | Michal Macák

Nehráli jsme svoji hru, říká Daniel Boháč

Ústí nad Labem – Daniel Boháč byl po zápasu nespokojen s předvedenou hrou Slovanu. Ústečtí Lvi ve třetím kole nestačili na nepříjemného soupeře z Berouna a podlehli mu těsně 3:4. Z pohledu domácích byl ústecký útočník jednou z mála světlých stránek v utkání. Hráč s číslem osm si v zápasu připsal první kanadské body v novém ročníku 1. hokejové ligy. Ve 33. minutě přihrál na přesilovkový gól Vítu Budínskému a o druhou branku Slovanu se postaral sám.

Jak byste zhodnotil utkání s Medvědy?
Řekl bych, že to byla hrůza. Začali jsme velice špatně, až laxně. Beroun nás „přebrusloval“, a pak jsme začali pozdě honit výsledek.

Beroun měl před třetím kolem v tabulce plný počet bodů a vstoupil tedy do sezóny v dobré formě. Připravili jste se nějak speciálně na soupeře?
Trochu jsme věděli co hrají, ale my musíme proti takovým týmům hrát svoji hru a nepřizpůsobit se jejich hře. Ve středu jsme nehráli svoji hru a to co jsme si říkali jsme zkrátka nezahráli.

Ústí nad Labem prohrálo druhý domácí zápas v sezóně. Kde byste hledal příčiny?
Těžko říct, neposloucháme pokyny tak, jak máme hrát. My něco nacvičujeme, dva dny se na to připravujeme, a pak přijdeme na led a v zápase hrajeme něco jiného. Každý si tam dělá co chce a neděláme to, co bychom měli.

Jak hodnotíte svůj středeční výkon, když jste si připsal dva kanadské body za branku a asistenci?
Za to jsem rád, ale určitě bych byl raději za výhru. Teď potřebujeme spíše vítězství, a to jako sůl, než dělat nějaké body individuálně.

Jak jste spokojen se souhrou v útoku s Janem Alinčem a Vítem Budínským?
Já myslím, že v přípravě nám to zaklapalo. I když teď se to trochu zaseklo, ale tak snad už to bude jen lepší. Myslím, že si rozumíme a hrajeme společně dobře.

Co očekáváte od následujícího utkání, které budete hrát na ledě jihlavské Dukly?
Tím, že jsme prohráli doma, tak musíme na Vysočině „urvat“ nějaké body. Nemůžeme spoléhat na to, že budeme uhrávat body jen doma. Musíme hrát dobře dozadu, protože Dukla je velmi silná. Z brejků musíme dávat góly.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan bojoval statečně a odváží si z Přerova jeden bod

Ú s t í n/L. - Ústečtí hokejisté zavítali ve čtrnáctém kole Chance ligy na led dalekého Přerova. K... Celý článek

Junioři: Napínavé drama nakonec ovládla juniorka Kobry Praha

Ú s t í n/L. - V jedenáctém kole ligy juniorů přivítal Slovan soupeře z Kobry Praha. Utkání patřilo... Celý článek

PREVIEW: V sobotu na sebe narazí Zubři a Lvi

Ú s t í n/L. - Oběma týmům se v poslední době daří. Slovan si doma poradil s Porubou, Přerov vyhrál... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv