CHA Liga: HC Benátky n.J. - HC Slovan Ústí nad Labem 7.12.2019 17:00 | ELJ: BK Havlíčkův Brod - HC Slovan Ústí nad Labem 4:3 (3:3)
Nebyl to snadný zápas, ale zvládli jsme to, oddychl si Jan Jindřich
20.11.2011 | Jan Prošek

Ú s t í n/L. - Po zápase s Mostem si starší dorostenci připsali tři body a obhájili první místo v tabulce. Výhra se nerodila vůbec lehce, protože Most byl velmi nepříjemný soupeř. Na výhře se podílel i Jan Jindřich, který nám poskytl rozhovor.

Jak hodnotíš utkání?
Ze začátku jsme na soupeře vlétli, nepustili jsme ho z pásma, dali jsme dva góly a vyhráli jsme 6:2.

S jakou taktikou jste do zápasu šli?
Taktika byla nepustit soupeře moc k puku a být aktivní směrem dopředu a prostě bránit.

V první třetině jste vstřelili dva góly, počítali jste s tím?
Přiznám se, že jsme s tím moc nepočítali. Most má své kvality, je druhý v tabulce, dali jsme dva góly, a myslím, že první třetina probíhala dobře.

Druhá třetina přinesla vyrovnanější hokej, měli jste strach, že byste zápas nevyhráli?
Ve druhé třetině jsme se skutečně obávali, soupeř na nás vlítnul a nakonec to dopadlo dobře. Vyhráli jsme.

Co si myslíš o rozhodčích?
Už před zápasem jsme věděli, kdo bude pískat. Pískali na obě strany stejně. I kdybychom zápas prohráli, na rozhodčí se vymlouvat nemůžeme.

Co vám řekl trenér po druhé třetině?
V šatně na nás trenér zvýšil hlas a myslím si, že do třetí třetiny jsme vstoupili dobře.

Poslední třetina se v klidu dohrála, přesto se Most rozhodně nevzdal?
Most hrál pořád dobře a my jsme si to pohlídali, dali jsme góly a konec zápasu jsme dohráli v klidu.