Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Frýdek-Místek 4:2
Na vítězství jsme čekali vážně dlouho, soudil Skrbek po úspěchu v Třebíči
24.11.2013 | Martin Pešout, hstrebic.cz

Na vítězství jsme čekali vážně dlouho, soudil Skrbek po úspěchu v Třebíči

Třebíč/Ústí n.L. - Tohle vítězství bylo hodně důležité. Vždyť Ústečtí Lvi prohráli šest zápasů v řadě, a ani na ledě Třebíče Slovan nemělo čekat nic snadného. Ústečtí hokejisté to ale zvládli a po výhře 3:0 doslova vyloupili třebíčský led.

Poslední duely byly ze střeleckého pohledu Slovanu hodně dietní. Lvi v posledním utkání s Rebely z Havlíčkova Brodu zaznamenali jedinou branku. A poté žlutomodré čekalo střetnutí na ledě šesté Třebíče.

Lvi si ale připsali cennou výhru a dokonce neinkasovali! "Na vítězství jsme čekali dost dlouho, takže jsme tříbodový zisk potřebovali. Hráčům chci poděkovat za perfektní přístup, nasazení a bojovnost," hodnotil utkání na Vysočině staronový kouč Ústeckých Milan Skrbek.

"Skutečně se jedná o cennou výhru. Zápas byl vyrovnaný, ale dokázali jsme vstřelit tři branky, což samozřejmě rozhodlo," pokračoval Skrbek v rozboru sobotního mače.

Ten se k ústeckému "A" týmu posunul z pozice hlavního lodivoda juniorského celku. Když naposledy Skrbek vedl spolu s Petrem Rosolem lví smečku, přemýšlel jak ve finále první ligy vyzrát na dnes extraligový Chomutov. Nyní spíše musel dumat nad tím, jak Slovan dostat z pásma sestupu.

"Vždycky se očekává, když dojde ke změně na trenérském postu, že to mančaft nabudí, povzbudí a podaří se mu vyhrát v prvním zápase. To se nám doma proti Havlíčkovu Brodu nepovedlo. Jsme tak alespoň rádi, za výhru v Třebíči," řekl.

Na vítězství v Třebíči Slovan začal pracovat už v první třetině, ve které se bleskurychle ujal vedení 3:0. "V dalším průběhu zápasu jsme přečkali jsme sedm oslabení v řadě, takovou porci trestů jsme opravdu nečekali. Na to jsme se skutečně nepřipravovali," krčil rameny.

A kouč Horácké Slavie Kamil Pokorný si pouze posteskl. "Měli jsme špatný vstup do utkání, to není možné. Nevyužili jsme přesilovky a dvě velké šance, soupeř nás pak potrestal a brzy vedl o tři góly."

Autorka TOPfotky: Michaela Odložilová
 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan vybojoval na domácím ledě důležitou výhru proti Frýdku

Ú s t í n/L. - V rámci 22. kola se Slovan utkal na domácím ledě s Frýdkem-Místkem. Utkání začalo... Celý článek

PREVIEW: Souboj o důležité body, Slovan hraje proti Frýdku-Místku

Ú s t í n/L. –Zápasový kolotoč pro ústecké hokejisty pokračuje dál. V rámci 22. kola Chance Ligy... Celý článek

Miroslav Mach: Cílem je pro nás stále předkolo play-off

Ú s t í n/L. - Dvacet střetnutí ústeckého Slovanu, letošní specifické sezony Chance ligy je za... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv