OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde
Na semifinále bude světelná show
02.03.2006 | Přemysl Zeman, redakce (aktualizováno)

Na semifinále bude světelná show

Ú s t í n/L. - V neděli 5. března vstoupí Ústečtí Lvi na domácím ledě do druhého kola play off, kde narazí na soupeře, s nímž mají letos nejhorší bilanci, na Hradec Králové. Představme si doprovodný program, který bude na ústeckém ledě pro fanoušky připraven během semifinalových bojů.

Světelná show

Před začátkem utkání začne světelná show, která přivítá domácí Ústecké Lvy. Během první přestávky je připravena exhibice krasobruslařky také pod světelnými efekty. Prosíme proto všechny návštěvníky, kteří chtějí vidět světelnou show, aby přišli včas do Lví arény. Plánovaný začátek je totiž cca 5 minut před zahájením utkání.

Zvuková aparatura


bude připravena téměř celá filharmonie
— Přemysl Zeman
Tak jako v prvním kole play off bude ve Lví aréně mohutná zvuková aparatura. Připravte se na sílu akustiky

Využitá power play = plakát zdarma

Pokud Ústečtí Lvi využijí v domácích utkáních přesilovou hru, máte možnost získat plakát mužstva zdarma! Hlasatel oznámí sedadlo, jehož majitel získá zdarma plakát mužstva, který mu přinese lvíček Viktor. Čím více využitých přesilovek, tím více plakátů zdarma!

Soutěž o nejlepší transparent – získej zdarma vstupenky nebo permanentku na příští sezonu!

Připravte si na nedělní a pondělní zápas transparent a vyhrajte vstupenky na další utkání nebo reklamní předměty! Hlavní cenou v soutěži je permanentní vstupenka na příští sezonu 2006/2007! Tato soutěž bude probíhat do konce letošního play off.

Na neděli je připravena celá filharmonie!

Domácí Lvy poženou za důležitým vítězstvím už tradičně trumpetisté ze Severočeského divadla v Ústí nad Labem. V neděli však bude připravena téměř celá filharmonie! Počítejte s námi – 6x trumpety, 2x pozoun a 1x heligon! Trumpetisté budou připraveni i na pondělní zápas.

Soutěže o přestávkách

V neděli, během první přestávky, budeme losovat dalších 15 výherců soutěže Zlatopramen fandí Ústeckým Lvům! Dalšími partnery akce jsou HM Globus Trmice, Ústecký Týdeník a Fajn North Music. Během druhé přestávky bude na oba hrací dny připravena tradiční střelecká soutěž. Partnery akce jsou Zlatopramen, restaurace REPLAY Pizzerie a REPLAY El Paso na Klíši.

Exhibice nadějí ústeckého hokeje

V pondělí se během 2. přestávky představí Lvíčata z přípravky.

Předprodej vstupenek

Na nedělní zápas začíná předprodej vstupenek ve 14 hodin. V pondělí budou otevřeny pokladny od 15 hodin. Na play off je jednotné vstupné 60,- Kč. Majitelé permanentních vstupenek mají vstup zdarma.

 
 
Aktuálně na webu

Hokejová základna začíná svou novou sezónu

Ú s t í n/L. - Všichni trenéři se již těší na nejmladší hráče našeho klubu HC Slovan Ústí nad... Celý článek

Erik Mareš přidá další sezónu ve Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký odchovanec Erik Mareš podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

Vladimír Brož bude nadále oblékat dres Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký obránce Vladimír Brož podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv