PŘÍP: Mostečtí Lvi - HC Slovan Ústí nad Labem 5:1
Na Ústí nad Labem mám dobré vzpomínky, říká Ondřej Havlíček
16.09.2014 | Zdeněk Kamínek ml.

Na Ústí nad Labem mám dobré vzpomínky, říká Ondřej Havlíček

Ústí nad Labem - Ondřej Havlíček, na kterého vlastní hráčská práva Rytíři Kladno, se vrátil na místo činu. V sobotu 13. září 2014 odehrál za Středočechy proti Slovanu utkání, ve kterém se jednou prosadil. Třiadvacetiletý útočník také kvůli svému vyloučení nabídl Ústí nad Labem dvojnásobnou přesilovou hru. Početní převahu zužitkoval Jaroslav Roubík, jenž obstaral jediný přesný zásah žlutomodrých.

„Zápas hodnotím jako pozitivní. Hráli jsme dobře zezadu, vstřelili jsme góly. Klíčovým momentem utkání byly přesilovky, které nám vyšly. Slovan jsme k ničemu kromě branky Jaroslava Roubíka při hře ve třech proti pěti nepustili. Mé vyloučení, které nás poslalo do tří, pramenilo z toho, že se puk odrazil k Tomáši Rodovi před odkrytou branku. Musel jsem protihráče zahákovat, abych zabránil tutové šanci. Co se týká mého vstřeleného gólu, Michal Lukáč si vyměnil kotouč s Janem Daleckým. Sjel jsem si pro puk shora, dostal jsem přihrávku a pálil na zadní tyč,“ připomněl si naposledy sobotní měření sil Ondřej Havlíček, jenž se svým týmem jezdí z důvodu přestavby stadionu na utkání pouze ven.

„Nikdy jsem něco obdobného nezažil, je to nepříjemná situace. Musíme se s tím vyrovnat, jsme profesionálové. Fanoušci s námi jezdí na každý zápas, jsou suproví. V Kladně trénujeme na druhé ledové ploše. Zázemí není úplně ideální, nedá se nic dělat. Přišli na to, že je špatná střecha, tak se to musí udělat,“ pokračoval bývalý hráč Slovanu.

„Odehrál jsem za Ústí nad Labem dobré i špatné zápasy a rozhodně jsem na Slovan nezanevřel. Mám pouze dobré vzpomínky. S kluky si někdy píšeme i voláme, i když je pravdou, že nyní jsme delší dobu v kontaktu nebyli. Vždy, když na sever Čech přijedu, zajdeme někam na pivo. V sobotu se tak bohužel nekonalo, musel jsem domů na Kladno. Hecování před zápasem neproběhlo, pouze lehčí pozdravení, nic zvláštního. Každopádně budu platit v kabině 1500,- Kč nebo 3000,- Kč. Za vstřelený gól se naštěstí neplatí, pouze za bod týmu,“ zavzpomínal na někdejší angažmá rodák z Varnsdorfu, který ve středu zajíždí s Rytíři do Havířova.

„Zatím máme na kontě dvě výhry a jednu prohru. Každý zápas chceme vyhrát, bohužel v Benátkách nad Jizerou se nám to nepovedlo. Byla to smůla, první dvě třetiny jsme hráli výborně. Na trénincích trénujeme stále stejný systém, nic výrazného se měnit nebude. Zapracovat musíme na obranné hře, když na nás soupeř hraje nátlak. Týmové cíle jsou vždy nejvyšší. Chceme postoupit do české extraligy. Máme výbornou partu, je to také hodně o štěstí,“ prozradil Havlíček závěrem ambice Kladna.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Dorost: Ústí vyhrálo v prvním přípravném zápase, za Slovan se trefilo pět hráčů

Letňany - První přípravný zápas odehráli ústečtí dorostenci na ledě Letňan. Slovan dokázal svého... Celý článek

Slovan na výhru nedosáhl ani ve třetím přípravném zápase

Most - Slovanu po dvou prohrách 1:3 nevyšlo podle představ ani třetí přípravné utkání, na mosteckém... Celý článek

Miroslav Mach: Příprava probíhá dle plánu

Ú s t í n/L. - Trenéři A týmu jsou s probíhající přípravou spokojeni, litují odložených utkání s... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv