Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov - HC Slovan Ústí nad Labem 2:1 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma
Musíme k tomu přistoupit všichni jinak, řekl po utkání s Budějovicemi Krejčí
27.10.2019 | Anna Kuželová
Autor fotografie: Sporty Ústí

Musíme k tomu přistoupit všichni jinak, řekl po utkání s Budějovicemi Krejčí

Ú s t í n/L. - V utkání s prvními Budějovicemi se díky trestnému střílení dostal Slovan jako první do vedení, ale byl to jeho jediný zásah v celém zápase. Pak již převzali otěže hosté, kteří rozhodli hlavně ve druhé třetině. Slovan prohrával pouze o jednu branku, ale Budějovice pěti góly ukázaly, že jim první příčka patří zaslouženě. Daniel Krejčí hledal po vysoké porážce slova velmi těžko.

Budějovice na vás vlétly, ale vy jste se díky trestnému střílení dostali jako první do vedení, což bylo pro vás asi neočekávané…
To určitě bylo. Věděli jsme, že přijel první tým tabulky, který má vítěznou šňůru. To, že má formu, nám tady akorát potvrdil.

Poté se dostaly Budějovice do vedení, po první třetině to ale bylo pouze 1:2 a vy jste se soupeřem, dá se říct, drželi krok.
Snažili jsme se, ale ukázalo se to, co my víme, že zkušenosti hrají velkou roli a také nějaká osobní zodpovědnost. Jediné, co si z toho zápasu můžeme vzít, je ponaučení.

Co jste si řekli o první přestávce? Protože na soupeře jste se snažili nastoupit, díky přesilové hře jste se dostali do velkých šancí. Kdyby Tomáš Vildumetz nenastřelil pouze tyč, utkání se mohlo vyvíjet jinak…
To jsou spekulace, kdo na zápase byl, tak viděl kvalitu soupeře. My si o přestávce snažíme vždy říct něco, co dává smysl a co nám může pomoci, ale dnes jsme na Budějovice prostě neměli.

Minule jste prohráli 1:9, tentokrát 1:8, proti Budějovicím se vám v letošním ročníku vůbec nedaří. Je to vidět, že se jedná o soupeře, který se pohybuje v horních patrech a usiluje o Extraligu?
Nevím, čím to dneska bylo. My jsme si dokázali, že umíme hrát i s týmy z vrchních pater, ale dneska jim tam padlo všechno, na co sáhli, hlavně v tom rychlém úseku ve druhé třetině. A bylo po zápase.

Co se v té druhé třetině stalo, že vám Budějovice tak odskočily?
Já si nemyslím, že by to byl nějaký výpadek našeho týmu, to byla lekce z produktivity. Daly nám gól ze všeho. Navíc dostaly k dispozici nějaké přesilové hry, protože my jsme udělali zbytečné fauly.

V příštím utkání vás čeká druhý Přerov, takže další těžký soupeř, co udělat oproti dnešku jinak, aby ten výsledek nebyl pro vás tak krutý?
Musíme se zlepšit úplně ve všem. Musíme k tomu všichni rozhodně jinak přistoupit.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

S tempem zápasu jsem se seznamoval, říká brankář Oliver Šatný

Ú s t í n/L. - Hned několik poprvé zažil sedmnáctiletý brankář Oliver Šatný v zápase proti... Celý článek

Bojovný výkon na Jestřáby nestačil, body zůstávají v Prostějově

Prostějov - Špatnou sérii Slovanu na venkovních hřištích bohužel nepřetnul ani dnešní zápas v... Celý článek

PREVIEW: Další utkání sehraje Slovan proti Jestřábům z Prostějova

Ú s t í n/L. – V rámci třiadvacátého kola Chance ligy zajíždí ústecký celek na led Prostějova.... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv