Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Heimstaden Havířov 25. 9. 2021 od 16:00 hod. | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Miroslav Mach zhodnotil dosavadní průběh sezony
09.03.2021 | Jiří Cícha
Autor fotografie: Sporty Ústí

Miroslav Mach zhodnotil dosavadní průběh sezony

Ú s t í n/L. - Po konci základní části tu máme hodnocení od trenéra Miroslava Macha, který se svým týmem dokráčel do předkola play-off Chance ligy. Jak je spokojený se svým momentálním soupeřem?

Jak byste zhodnotil základní část Chance ligy?

Do sezóny jsme vstupovali s velkým respektem vzhledem k tomu, že jsme měli značně omezený časový prostor pro tvorbu kádru. Do sezóny jsme vstoupili celkem solidně, nicméně po covidové karanténě mužstva jsme se dostali do herní krize. Po této krizi přišla série porážek. Pomohla nám první reprezentační přestávka, kde jsme hodně potrénovali a mužstvo začalo podávat stabilní výkony. Jsem rád, že až na výjimky hráči pochopili naši filozofii a styl hry.

Domácí prostředí Vám vyhovuje více než venkovní. Čím si to vysvětlujete?

Je pravdou, že jsme v domácím prostředí prohráli pouze dvakrát po základní hrací době. Venku se nám tolik nedařilo, i když v některých utkáních jsme hráli dobře, ale prohráli o jednu branku. Jsem přesvědčen, že právě domácí tvrz nás dostala do předkola play-off (smích).

Soupeřem Slovanu v předkole playoff je Vsetín. Přál jste si tohoto soupeře či někoho jiného?

V play-off se soupeř nevybírá, protože se jedná o jinou soutěž. Vsetín patří určitě k favoritům a v mužstvu mají několik zkušených extraligových hráčů, ale zatím jsme se Vsetínem odehráli vyrovnané zápasy. Velice se na utkání těšíme, protože dle prognóz jsme měli hrát o sestup.

Náš spolupracující extraligový tým z Boleslavi zažívá parádní sezonu a postoupil rovnou do čtvrtfinále. Jak hodnotíte spolupráci s Mladou Boleslaví?

Spolupráce s Mladou Boleslaví hodnotíme velice pozitivně a jsme rádi, že máme domluvenou spolupráci i na příští sezónu. Trenéři Mladé Boleslavi se zajímali nejen o výkony svých hráčů, ale i hráčů Ústí nad Labem. Všichni mladí hráči, kteří přišli hrát do Ústí nad Labem, splňují nejvyšší parametry ve své věkové kategorii.

Co byste vzkázal na závěr fanouškům?

Děkujeme všem fanouškům za jejich podporu na sociálních sítích. Moc si toho vážíme. Samozřejmě nám chybí přímo na stadiónu. Věříme, že předváděnou hrou, nasazením a bojovností naše fanoušky potěšíme.

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Dorost: Znovu bez inkasované branky, Slovan přehrál Litoměřice

Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci dokázali vyhrát druhý mistrovský zápas. Na domácí půdě dokázal... Celý článek

Dorost: Ústí vstřelilo Bílině 26 branek

Bílina - Hokejisté Ústí nad Labem dokázali v prvním ostrém zápase jednoznačně porazit Bílinu 26:0.... Celý článek

"Pojď hrát hokej" v Ústí nad Labem

Ú s t í n/L. - V úterý 21. 09. se na ústeckém zimním stadionu konala opět akce „Pojď hrát hokej“.... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv