Příchody: Aktuální soupiska Slovanu
Mezinárodní přátelský duel přinesl své ovoce ústeckým mladším dorostencům
08.11.2014 | Tereza Košťálová

Mezinárodní přátelský duel přinesl své ovoce ústeckým mladším dorostencům

Ústí nad Labem - Ve čtvrtek 6. 11. 2014 se odehrálo v ústecké areně Přátelské mezinárodní utkání mladšího dorostu. Slovan Ústí nad Labem proti sobě vyzval celek Crashers EHC Chemnitz. Střetnutí se odehrálo v relativně poklidném tempu a ústečtí vyhráli jen o chlup.

6. 11. 2014, 17:00 hod., přátelské mezinárodní utkání mladšího dorostu

MDO HC Slovan Ústí nad Labem - Crashers EHC Chemnitz 2:1
(1:1, 1:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 18. Vidlička (Gottfried), 33. Čermák (Štochl) – 2. Kharboutli (Hacernov). Rozhodčí: Místecký – Ptáček, Fiala. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0. Průběh utkání: 0:1, 2:1

HC Slovan Ústí nad Labem: Lejčík (30. Paťha) – Dörner, Veselý, Horyna, Štochl, Štěpánek, Batryn, Herák, Gottfried, Stuchlý, Mareš, Vidlička, Čermák, Šindelář, Janoušek. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.

Crashers EHC Chemnitz: Parisperger – Kochan, Dietzsch, Poljew, Rotärmel, Tinius, Zonnenberg, Zelmer, Kharboutli, Weigant, Hacernov, Pratsch. Trenér: Jaroslav Šťastný.

Komentář k zápasu

Přátelské střetnutí mezi Slovanem a Chemnitzem bylo více méně vyrovnané. Padly celkem tři branky, ale Slovan jich vstřelil více.

První třetinu začali lépe hráči z Chemnitzu. Ve druhé minutě zaparkoval puk do branky domácích Samir Kharboutli, který tak otevřel stav utkání. Pavel Vidlička dělovkou prostřelil brankáře hostí v osmnácté minutě.

Slovan se dostal do vedení ve třicáté třetí minutě zásluhou Tomáše Čermáka, který využil přesilové hry a překonal hájce hostující svatyně.

Třetí dějství se obešlo bez branek. Diváci mohli vidět pouze jedno vyloučení a to Tomáše Horyny, jenž se provinil hákováním. Poté se střetnutí neslo opravdu v přátelském duchu a zápas skončil celkem vyrovnaně 2:1.

Ohlasy trenérů:


Jan Čaloun (HC Slovan Ústí nad Labem): Přapravujeme ...

Jaroslav Šťastný (Crashers EHC Chemnitz): "Co mám na tom hodnotit. Ústí nad Labem bylo jasně lepší, my jasně horší, zasloužená výhra Ústí nad Labem, ale chtěl bych vyzdvihnout výkon našeho gólmana, který podal nadstandardní výkon a jinak si myslím jednotlivě, že Ústí nad Labem bylo lepší a my tak víme na čem máme pracovat. Od Slovanu jsme nevěděli co čekat, doma jsme nechali tři naše hráče z disciplinárních důvodů, jinak hráli všichni, co jsme měli. Jsem rád, že kluci hráli celé tři třetiny, myslel jsem si, že ve třetí dvacetiminutovce odpadnou fyzicky."

 
 
Aktuálně na webu

Možný systém Chance ligy? Podobné rozdělení jako loni a nově play down

Z úterního jednání prvoligových klubů vzešel návrh, jak by mohl vypadat hrací model Chance ligy v... Celý článek

Obranné řady Slovanu posílí Jiří Drtina

Ú s t í n/L. - Vedení klubu uzavřelo smlouvu se zkušeným obráncem Jiřím Drtinou, který v minulé... Celý článek

Petr Eret bude hájit žlutomodré barvy

Ú s t í n/L. - Vedení klubu podepsalo smlouvu s Petrem Eretem, který v minulé sezoně nastupoval za... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv