Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov - HC Slovan Ústí nad Labem 2:1 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma
Martin Adamský čekal na večerní telefonát
04.12.2003 | David Schlegel

Martin Adamský čekal na večerní telefonát

Svůj třetí zápas v ústeckém dresu odehrál ve středu proti Písku mladý útočník Martin Adamský. Jeho působení na severu Čech nyní možná skončí, hráč se má totiž ve čtvrtek hlásit na tréninku v Plzni. "Přiznám se, že v tom ještě nemám úplně jasno. Ještě mě večer čeká důležitý telefonát," říká. Ústečtí Lvi proti Písku nepodali ideální výkon, ale tři body zůstaly doma. "Museli jsme vyhrát. Hráli jsme s posledním mančaftem a asi by nebylo dobré, kdybychom prohráli," usměje se.

Martin Adamský prožil loni v Plzni vynikající sezónu. Konzervativní trenéři mu sice nedávali tolik prostoru jako jiným, ale dvaadvacetiletý blonďák si svou bojovností získal plzeňské publikum. Letos se mu však v Plzni tolik nedařilo. "Šel jsem do Ústí, abych se tu rozehrál. Myslím, že mi to prospělo a věřím, že budu hrát tak jako jsem hrál loni v extralize," doufá.

Z návratu do Plzně však má Adamský trochu obavy. "Abych se přiznal, pocity nejsou nějak skvělé. Mám trochu špatné myšlenky, abych neskončil tak, jak jsem skončil letos na začátku," je si vědom Adamský skutečnosti, že nemá optimální formu.

Adamský měl původně odejít do Slovanu Ústí nad Labem na delší dobu. Hovořilo se o hostování do konce sezóny nebo alespoň do konce roku. Výměnou měl odejít do Plzně na střídavý start Milan Buďa, jenž měl nastupovat jen v zápasech, v nichž nekolidovala první liga s extraligou. Nová trenérská dvojice si však Adamského vyžádala zpět a Buďa nakonec v Plzni odehrál pouze jeden zápas. "S Milanem jsme se o tom bavili. Určitě byl pro něj zápas s Pardubicemi dobrou zkušeností. Navíc si připsal nahrávku a Plzeň v zápase vybojovala bod," uvedl. V Plzni se mezitím rozstříleli i jeho mladí parťáci z útoku - Důras se Švíkem. "Oběma to moc přeju. Oni potřebují góly, Plzeň body."

Od pondělí má Adamský v Ústí k dispozici byt. "Za minulý týden jsem utratil za benzín snad pět tisíc korun, to je šílené. Od pondělí tu už bydlím. Tedy, bydlel jsem," krčí rameny. Ve třech zápasech za Ústí vstřelil Adamský jeden gól, sobotní branka v Opavě však na body nestačila. "Ten gól byl skoro do prázdné branky. Chtěl jsem si v Ústí více zastřílet."

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Bojovný výkon na Jestřáby nestačil, body zůstávají v Prostějově

Prostějov - Špatnou sérii Slovanu na venkovních hřištích bohužel nepřetnul ani dnešní zápas v... Celý článek

PREVIEW: Další utkání sehraje Slovan proti Jestřábům z Prostějova

Ú s t í n/L. – V rámci třiadvacátého kola Chance ligy zajíždí ústecký celek na led Prostějova.... Celý článek

Byl jsem dost nervózní, říká Kale Costa

Ú s t í n/L. - Svůj debut za ústecké áčko si odbyl australský útočník Kale Costa, kterého před lety... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv