Magasanik: Měli bychom mít 50 střel za zápas
28.09.2012 | Jan Prošek

Ú s t í n/L. - Utkání mezi Ústím a Kadaní se změnilo v exhibici. Domácí skvadra hrála jako jeden velký hokejista, z toho vznikl parádní výsledek - výhra 11:1. Po zápase mladšího dorostu jsme vyzpovídali mladého útočníka, který se zasloužil o dvě branky a jednu asistenci.

V první třetině jste vstřelili tři branky, soupeř ani jednu. Byli jste přesvědčeni, že zápas vyhrajete?

Nebyli jsme přesvědčení o výhře. Do zápasu musíme jít s tím, že i když jsme je v přípravných zápasem porazili, tak že je to ligový zápas a musíme hrát pořád.

Na začátku druhé třetiny jsi vstřelil branku samostatně. Můžeš mi popsat, jak k tomu došlo?

Došlo k tomu po jedinečné přihrávce Martina Komára, se štěstím mi přihrál. Puk projel mezi nohama obránce a já to se štěstím zakončil blafákem.

Myslíš si, že v druhé třetině, kdy jste vedli 8:0, to soupeř už vzdal?

Asi jo. Myslím si, že z nás měli tak trošku strach. V přípravě jsme nad nimi dvakrát vyhráli, dvakrát jsme jim dali deset branek.

Dáváte mnoho branek. Jste spokojeni se střelbou?

Mohlo by to být lepší. Minulý zápas jsme hráli v Třemošné. Během zápasu jsme vystřelili padesátkrát. Kdyby to bylo takhle každý zápas, bylo by to nejlepší.

Máte pocit, že soupeři se ústeckého týmu občas bojí?

No nevím. Jak kteří.

Jak by jsi zhodnotil dnešní utkání?

No. (Trenér Jan Čaloun se vložil do rozhovoru: „To jste si vzali toho pravého. Ten bude létat v oblacích. (smích)“) Mohlo to být lepší. Děkujeme našemu gólmanovy Robinu Zvědělíkovi (hromadný smích), že nás podržel.

Myslíš si, že tolik gólů, jako dnes, budete dávat po dobu celé sezóny?

Tak určitě. (smích) Bude záležet hlavně na soupeři.