Chance Liga: HC Frýdek-Místek - HC Slovan Ústí nad Labem 26. 9. 2020 od 17:00 hod.
Lvi vs. Kohouti - nová sezóna začíná
14.09.2010 | Redakce

Lvi vs. Kohouti - nová sezóna začíná

Ú s t í n/L. - Čas příprav dospěl ke svému konci a nastává hra naostro. Začíná nová sezóna první hokejové ligy 2010/2011. Jako první soupeř proti Lvům nastoupí Kohouti z Tábora ve středu 15.9.2010 od 18:00 ve Zlatopramen Aréně. Pokud se na utkání nebudete moci dostavit osobně, můžete sledovat online přenos.

Aktuální forma Tábora

Táboru se příprava vcelku povedla. Téměř 50% úspěšnost a většinou na domácím ledě. To svědčí o domácí síle Kohoutů. Největší porážku 5:1 jim uštědřil nováček z Litoměřic, avšak na druhou stranu dokázal tábor zvítězit 6:2 nad Havlíčkovým Brodem. I v Táboře se míchalo sestavami, a proto není úplně jasné, s kým a v jaké kombinaci nastoupí na led Zlatopramen Arény.

Opory Tábora

Během přípravy Tábor posílil o tři nové hráče. Jsou jimi David Jonáš, Jaroslav Török a Tomáš Petráček. Krom Petráčka posílí útočné řady. Navíc Török se během přípravy stal druhým nejlepším nahrávačem klubu. Dalšími velkými oporami Tábora jsou Milan Kostourek, jenž se stal nejlepším střelcem přípravy. V těsném závěsu za ním je David Nedorost a Jan Kudrna.

Vzájemné duely

Tábor pro Lvy v loňské sezóně neznamenal moc velkou překážku. Hned v prvním měření sil na jihočeském ledě Slovan porazil Tábority 3:1. Druhé měření sil přineslo další výhru 3:2. Třetí vzájemné utkání velmi uspokojilo ústecké fanoušky. Lvi jim totiž nadělili před Vánocemi skvělý vánoční dárek. Slovan vyklepl Kohouty 12:1. O góly se tehdy postaralo mnoho ústeckých hráčů. Poslední loňský duel opět s přehledem vyhráli Lvi, kteří Tábor překonali 5:3. Tábor by tak na úvod ligy neměl pro Lvy znamenat větší problém, avšak nechme se překvapit.

Sestavy z posledních zápasů

HC Slovan Ústečtí Lvi:
Orct (30. Francouz) - Němeček, Pojkar, Klobouček, Boháč, Hořava, Gureň, L. Poživil, Holomek - Janků, Alinč, Pazourek - Kloz, Pajič, Šagát - Diviš, Hanzl, Rod - Kanko, Mikulík, Ludvík.


Hockey Club Tábor:
Čech (Halmoši) – Kudrna, Lukáč, Kanov, Havran, Černý, Zíb, Koktan – Nedorost, Šperger, Kocar – Török, Kostourek, Ježek – Mrkvička, Padělek, Krätzer – Jonáš, Vild, Petráček.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

V sobotu na ledě Frýdku-Místku

Ú s t í n/L. – V pátém utkání sezóny míří ústecký celek na led frýdecko-místeckých Rysů. Tento tým... Celý článek

7. třída : Sedmáci doma nestačili na Děčín

Ú s t í n/L. - Ústečtí mladíci se v rámci 3. kola ligy mladších žáků utkali na domácím ledě proti... Celý článek

Brožák mě asi pořádně zkasíruje, říká se smíchem po svém hattricku Jiří Severa

Ú s t í n/L. - Na kostce nad ledem svítila při severočeském derby s Litoměřicemi třicátá minuta.... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv