CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - LHK Jestřábi Prostějov 17. 2. od 18:00 hod. | ELJ: IHC Králové Písek - HC Slovan Ústí nad Labem 3:6
Lvi představili novou kolekci dresů!
24.08.2011 | Tisková zpráva, Jan Feudall

Lvi představili novou kolekci dresů!

Ústí n/L. – Na dnešní společenské akci v Clarion Congress hotelu v Ústí nad Labem představilo vedení Ústeckých Lvů kolekci zápasových dresů na nadcházející sezónu. Hlavní změnou je, že hokejisté Slovanu obléknou vedle klasické žluté a modré varianty dresu nově i dresy tmavě modré, která je třetí sérií dresů pro sezónu 2011/12. A další novinkou je návrat tradičního nápisu Slovan na žlutou sérii dresů.

V úplně nové kolekci dresů nastoupí Ústečtí Lvi k zápasům sezóny 2011/12. Do nadcházejícího ročníku první ligy mohou Lvi využít tři sady zápasových dresů. Každá série je svým způsobem originální, protože je jinak graficky zpracována. „Drželi jsme se při návrhu dresů dvou základních bodů – navázat na tradici a zároveň připravit nějakou invenci. Zároveň jsme zjednodušili jmenovky hráčů, aby diváci snadno mohli určit jméno dotyčného hráče,“ řekl k představení nových dresů marketingový manažer Lvů Přemysl Zeman.

Žlutá série dresů: Návrat k tradičnímu nápisu Slovan

Na žlutou sérii dresů se vrací tradiční nápis Slovan, který zdobil žlutomodrý trikot z pohledu historie klubu dlouhodobě. „Poslední použití nápisu Slovan na dresu bylo někdy před patnácti lety. Naši fanoušci si tento motiv často přáli a jsem rád, že jsme jim jejich přání tímto splnili, “ řekl Přemysl Zeman.

Modrá série dresů: Navazuje na dresy z poslední sezóny

Modrá varianta dresů doznala z pohledu grafického zpracování spíše kosmetické změny. „Změnil se celkový motiv dresu, ale stále na modré sadě dresu nalezneme hlavu Lva, který je symbolický pro erb města Ústí nad Labem,“ popsal modrou variantu dresu Přemysl Zeman.

Třetí série dresů: Klasická barevná kombinace v novém provedení

Když klub na středeční akci představil třetí sérii dresů, vzbudilo to v řadách partnerů ústeckého hokeje, představitelů města, fanoušků a i hokejistů Slovanu velký pozitivní ohlas. „Jsem sám zvědav, jak zareagují naši fanoušci. Jde tak trochu o zkoušku, „hráli“ jsme si s barevnou kombinací a tohle je výsledek, “ řekl k poslední novince ohledně dresů Přemysl Zeman. Dominantní je tmavě modrá barva, která v kombinaci žluté a modré vytváří zajímavou variaci. Inovované současné logo je dílem grafika Petra Lána, z ústecké reklamní agentury ZOOM, která se mimo jiné dlouhodobě stará o reklamní panely a malování reklam na ledovou plochu Zlatopramen Areny. „Myslím, že Petr Lán dokázal vyřešit jistou „neforemnost“ našeho loga a nápis kolem loga vypadá zdařile. Jde o posun v používání loga a s touto variantou se naši fanoušci budou potkávat od nové sezóny velice často, “ seznámil fanoušky se vznikem třetí sady dresů Přemysl Zeman.

Tepličák: Nejvíce se mi líbí žluté dresy s nápisem Slovan

Představovačku dresů viděli i zástupci oficiálního fanklubu Slovanu Lion Patriots. Samotnému Tepličákovi se nejvíce líbila žlutá varianta. „Tento motiv se mi vždycky moc líbil a jsem rád, že jej v nové sezóně uvidíme. Je to pro mě srdeční záležitost jako celý Slovan.

Foto ze společenské akce v naší galerii zde.

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Junioři si poradili s Pískem

Písek - Ústečtí junioři po delší době opět naplno bodovali. V utkání na ledě Písku po celou dobu... Celý článek

V pondělí předposlední utkání s Jestřáby

Ú s t í n/L. – V pondělní podvečer se střetnou ústečtí hokejisté se soupeřem z Prostějova. V... Celý článek

Náš problém? Produktivita v přesilovkách, hlásí Lubomír Kovařík

Hodnocení zápasu proti jihlavské Dukle se chopil navrátilec po zranění Lubomír Kovařík. Ten byl na... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv