OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde
Lions At War, den pátý
27.02.2011 | Sgt. Squire

Lions At War, den pátý

Ú s t í n/L. - Pěchota přešla beze ztrát, soupeř má morálku po poslední bitvě značně zdecimovanou. Střílelo se jako u Verdunu a bojovníci z hor se poroučeli s hlavami sklopenými, s myslí zkroušenou. Kam budou sešikovaní Ústečtí pokračovat? Cíle jsou jasné, jasno má i seržant Squire.

Dnešní bojové utkání se hodnotí daleko lépe než předchozí střetnutí armád, která byla o třídu až dvě horší. První střet divizí byl stále trochu vláčnější, v některých chvílích si mohli jednotliví pěšáci více pomoct, bylo by to lepší. Ve druhé fázi boje to bylo lepší, našemu soupěři ve zbrani trochu odešly fyzické síly a my začali na bojišti dominovat. Díky tomu přišly přesné zásahy. Naše armáda byla jednoznačně lepší a od toho se souboj dále odvíjel.

Sledovat bitvu z čestné lóže je zvláštní. Jakožto voják bych chtěl nastoupit, ale nejde to. Zdraví se koupit nedá. Já už jsem se dostal do fáze, kdy jsem se s tím smířil. Přestože jsem začátky nesl těžce. Beru to tak, že spolubojovníkům můžu maximálně držet palce a fandit bez zbraně v ruce.

Zranění z válečné vřavy se konečně lepší, teď jsme to zase řešili s medikem. Šance, že bych ještě hrdě pozvedl bojový prapor, tu je. Vedení, ať generál Oxygen nebo ministr pro bojové záležitosti Shingle, by chtěli hodně, velitelé roty samozřejmě také. Začal jsem cvičit, chodím rehabilitovat, uvidíme. Ještě to chce trochu času, aby se dalo říct, jestli to ještě půjde. Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.

Pokud se vrátím na frontu, šel bych až do konečných a rozhodných bitev. K posledním výstřelům s posledním soupeřem. Každopádně je brzo tu hlásit cosi do větru, je třeba počkat a uvidíme, jak to půjde dál. Je zbytečné teď střílet do vzduchu.

Byl jsem se podívat na první bitvu u soupeře. Nevyšla nám. Měli jsme hodně vojáků v lazaretu, hodně vojáků se pro nedisciplinovanost nemohlo dostat ze zákopů. Od toho se to celé vyvíjelo. Když na to vzpomínám, musím z posledního boje pochválit spolubojovníky za chvíle, kdy byli v menšině. Ačkoliv těch okamžiků nebylo tolik, vybojovali je fantasticky. Soupeř tam toho moc neměl, O`rei tam měl jeden důležitý bojový zákrok v konečném dějství, McCullick odrazil šrapnel rukou, jinak nás soupeř moc nedusil.

V pondělí se pojedu podívat tajně na výzvědy k soupeři, doufám, že mi spolubojovníci udělají radost. Věřím, že soupeře konečně udoláme a přes jeho území se beze ztrát dostaneme.

Sgt. Squire, toho času na výzvědách
 
 
Aktuálně na webu

Hokejová základna začíná svou novou sezónu

Ú s t í n/L. - Všichni trenéři se již těší na nejmladší hráče našeho klubu HC Slovan Ústí nad... Celý článek

Erik Mareš přidá další sezónu ve Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký odchovanec Erik Mareš podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

Vladimír Brož bude nadále oblékat dres Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký obránce Vladimír Brož podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv