Lions At War, den pátý
27.02.2011 | Sgt. Squire

Lions At War, den pátý

Ú s t í n/L. - Pěchota přešla beze ztrát, soupeř má morálku po poslední bitvě značně zdecimovanou. Střílelo se jako u Verdunu a bojovníci z hor se poroučeli s hlavami sklopenými, s myslí zkroušenou. Kam budou sešikovaní Ústečtí pokračovat? Cíle jsou jasné, jasno má i seržant Squire.

Dnešní bojové utkání se hodnotí daleko lépe než předchozí střetnutí armád, která byla o třídu až dvě horší. První střet divizí byl stále trochu vláčnější, v některých chvílích si mohli jednotliví pěšáci více pomoct, bylo by to lepší. Ve druhé fázi boje to bylo lepší, našemu soupěři ve zbrani trochu odešly fyzické síly a my začali na bojišti dominovat. Díky tomu přišly přesné zásahy. Naše armáda byla jednoznačně lepší a od toho se souboj dále odvíjel.

Sledovat bitvu z čestné lóže je zvláštní. Jakožto voják bych chtěl nastoupit, ale nejde to. Zdraví se koupit nedá. Já už jsem se dostal do fáze, kdy jsem se s tím smířil. Přestože jsem začátky nesl těžce. Beru to tak, že spolubojovníkům můžu maximálně držet palce a fandit bez zbraně v ruce.

Zranění z válečné vřavy se konečně lepší, teď jsme to zase řešili s medikem. Šance, že bych ještě hrdě pozvedl bojový prapor, tu je. Vedení, ať generál Oxygen nebo ministr pro bojové záležitosti Shingle, by chtěli hodně, velitelé roty samozřejmě také. Začal jsem cvičit, chodím rehabilitovat, uvidíme. Ještě to chce trochu času, aby se dalo říct, jestli to ještě půjde. Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.

Pokud se vrátím na frontu, šel bych až do konečných a rozhodných bitev. K posledním výstřelům s posledním soupeřem. Každopádně je brzo tu hlásit cosi do větru, je třeba počkat a uvidíme, jak to půjde dál. Je zbytečné teď střílet do vzduchu.

Byl jsem se podívat na první bitvu u soupeře. Nevyšla nám. Měli jsme hodně vojáků v lazaretu, hodně vojáků se pro nedisciplinovanost nemohlo dostat ze zákopů. Od toho se to celé vyvíjelo. Když na to vzpomínám, musím z posledního boje pochválit spolubojovníky za chvíle, kdy byli v menšině. Ačkoliv těch okamžiků nebylo tolik, vybojovali je fantasticky. Soupeř tam toho moc neměl, O`rei tam měl jeden důležitý bojový zákrok v konečném dějství, McCullick odrazil šrapnel rukou, jinak nás soupeř moc nedusil.

V pondělí se pojedu podívat tajně na výzvědy k soupeři, doufám, že mi spolubojovníci udělají radost. Věřím, že soupeře konečně udoláme a přes jeho území se beze ztrát dostaneme.

Sgt. Squire, toho času na výzvědách
 
 
Aktuálně na webu

4. třída: Prohra s Litoměřicemi

Žáci ústecké čtvrté třídy nestačili v severočeském derby na Stadion Litoměřice. Kališníci dokázali... Celý článek

4. třída: Slovan vyhrál nad Drážďany

Žáci ústecké třetí třídy dokázali porazit soupeře z Německa. Nad týmem Drážďan vyhráli 9.6. Celý článek

3. třída: výrazná výhra nad Bílinou

Celkem 35 gólů vstřelil žáci ústecké třetí třídy v zápase s Bílinou. V severočeském derby vyhráli... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv