CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Slavia Praha 2:4 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - SKLH Ždár nad Sázavou 7:3
Král Lví arény, příprava: Petr Míka
16.09.2007 | Karel Filas

Ú s t í n/L. - Součtem hlasů 508 z posledních tří domácích zápasů v přípravě si fanoušci Slovanu Ústí zvolili za nejlepšího hráče Petra Míku, dvakrát byl hodnocený vůbec nejlépe, jednou pátý. Brankář Petr Přikryl nastoupil jen ve dvou utkáních, dvakrát nepustil branku a v anketě skončil druhý. Třetí pak s malým odstupem František Mrázek. Prvním extraligovým utkání volte nejlepší ústecké hráče ve 4. ročníku ankety o Krále Lví arény. Hlasování začíná po domácím zápase a končí těsně před dalším domácím utkáním. Hlasy, které pošlete hráčům, kteří v zápase nenastoupí, nebudou započteny!