OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde
Kasík: Musíme změnit úplně všechno. Mach: O postup se ještě popereme!
27.02.2017 | Barbora Wolfová
Autor fotografie: Sporty Ústí

Kasík: Musíme změnit úplně všechno. Mach: O postup se ještě popereme!

Kladno - Série se po druhém prohraném duelu na Kladně přesouvá před domácí publikum Ústeckých, kteří budou bojovat o vyrovnání. Po druhém zápase, ve kterém Slovan podlehl domácímu Kladnu 6:2, jsme krátce vyzpovídali Jaroslava Kasíka, střelce prvního gólu Ústí, a hlavního trenéra týmu, Miroslava Macha. V čem vidí rozdíl dvou úvodních zápasů? Nebo jak hodnotí podporu fanoušků?

Jaroslav Kasík

V čem byl druhý zápas play-off rozdílný od prvního?
Rozdíl byl asi úplně ve všem. Hlavně v tom, že v prvním utkání jsme byli vyloučeni asi jen třikrát a v tomto asi dvanáctkrát. Já sám nevím, čtyřikrát jeli Kladenští sami na bránu a to se nám opravdu stávat nesmí. To jsme v prvním zápase vůbec nedovolili. Neumím si vysvětlit, proč teď tomu tak bylo.

Samostatné úniky soupeře byly zaviněny špatnou obranou?
Většinou je to o nějakém nedorozumění mezi spoluhráči, nikdy to není chyba jen jednotlivce. Můžou za to všichni hráči, kteří jsou v té době na ledě.

Dostali jste gól v první minutě... Byla to nesoustředěnost?
Co jiné, než nesoustředěnost, když hned na začátku jede soupeř sám na naši bránu. Já jsem přímo tu akci neviděl. Viděl jsem jen na kostce, jak jede sám na bránu, ale jak to vzniklo, to nevím.

Co byste řekl ke svému gólu?
Ten puk si tam spíš ztečoval kladenský útočník, který jel proti mně. Já mu jen trefil hokejku. Takže si vymetl víko sám.

Vykřesal vám váš gól na 4:1 ještě šanci?
Šance je vždy. Za žádného stavu nemůžeme lámat hůl a zápas vzdávat. Tentokrát to bohužel nevyšlo.

Co změnit do dalších zápasů? Budete mít výhodu domácího publika…
Jestli budeme mít navrch, to nevím. Doufám, že jo, určitě budeme mít výhodu, že nás podpoří fanoušci. A co změnit ve hře? Asi úplně všechno po dnešním výkonu. Hlavně musíme zapomenout, na to, co se tu stalo a jet s čistou hlavou domů.

Ústečtí fanoušci vás přijeli podpořit na oba zápasy, vnímali jste tuto kulisu?
Je jasné, že jsme je vnímali. Jsou fantastičtí, že nás přijeli podpořit. Vážíme si toho a děkujeme.

Miroslav Mach

Jak byste zhodnotil zápas?
Bohužel jsme i podruhé prohráli, tudíž je to 2:0 v sérii, ale teď jedeme domů, kde uděláme všechno pro to, abychom sérii otočili a vynutili si další zápasy. Hlavně aby nebyly jen čtyři.

V čem se zápas lišil od předešlého?
Dnes jsme začali opravdu špatně. Hráli jsme špatně dozadu oproti prvnímu zápasu, ale to je play-off a my jdeme dál. S gólmany máme své úmysly, které nebudeme prozrazovat.

Co říkáte na fanoušky?
Chtěl bych jim moc poděkovat, jsou opravdu skvělí, že nás přijeli podpořit z Ústí. Jsme vděční, že za námi jezdí, jsou úžasní. My se za odměnu ještě popereme o postup.

 
 
Aktuálně na webu

Hokejová základna začíná svou novou sezónu

Ú s t í n/L. - Všichni trenéři se již těší na nejmladší hráče našeho klubu HC Slovan Ústí nad... Celý článek

Erik Mareš přidá další sezónu ve Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký odchovanec Erik Mareš podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

Vladimír Brož bude nadále oblékat dres Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký obránce Vladimír Brož podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv