K druhému přípravnému zápasu jedou Lvi do Berouna
04.08.2005 | Petr Šašek

K druhému přípravnému zápasu jedou Lvi do Berouna

Ú s t í n/L. - Po úterní výhře nad Kadaní zajíždí Ústečtí Lvi ke svému druhému přípravnému zápasu na led Berouna, kde v pravé poledne změří síly s domácím celkem Berounských medvědů. Beroun má za sebou dva přípravné duely. V prvním utkání s Bílými tygry z Liberce podlehl extraligovému celku 1:4. Jako druhý prověřil Medvědy KLH Chomutov. Berounští v duelu bohatém na branky dokázali nakonec zvítězit poměrem 7:5, přestože dvakrát prohrávali o dva góly.

Kádr Berouna během letní přestávky nedoznal dramatických změn. Došlo k výměně lodivodů. Na úspěchy trenéra Otakara Vejvody se v nové sezóně pokusí navázat nový kouč Zdeněk Vojta společně s Leo Gudasem, který v minulém ročníku dělal asistenta Slavomíru Lenerovi ve Spartě. Z hráčských přestupů berounské fanoušky nejvíce mrzí odchod zkušeného Ladislava Slížka, které zamířil právě do Ústí nad Labem. Po dlouhé době tak poprvé nastoupí proti svým bývalým spoluhráčům. Nejznámější tváří, která naopak do Berouna přichází, je brankář Jaroslav Kameš. Šestatřicetiletý gólman vybojoval s Pardubicemi, kde dělal dvojku Jánu Lašákovi, v uplynulé sezóně extraligovým titul. Brankářské trio doplní berounský odchovanec Roman Handl a mládežnický reprezentant Slovenska, Michal Valent. Obranné řady by měl vyztužit Radek Míka, o místo v útoku budou bojovat Hlávka a Borovanský.

Sestavy soupeřů z posledních přípravných zápasů :

Beroun: Handl – Vaněček, Bobček, Míka, Filip, Sláma, Link, Lichtenberg – Besser, Šinágl, Tvrzník – Toma, Křesťan, Borovanský – Doležal, Hlávka, Novotný – Klimeš, Morava, Vanc.

Ústí n. L.: Sáblík - Vála, Drábek, Mazanec, Pavlas, Zápotočný , Grof , Klobouček, Kudrna Jan - Kudrna Jiří, Sýkora, Jankových - Bašta , Slížek , Kysela - Lopuski , Kuchler , Buďa - Antoš , Kloz , Fink

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan včera na hokej.cz

Ú s t í n/L. - Ústecký celek byl včera součástí rubriky s názvem Tohle je váš den. Jako první... Celý článek

Hlasuj o novém maskotovi Slovanu!

Ú s t í n/L. - Dlouho očekávaná možnost vybrat si maskota, je tu! Fanoušci budou mít možnost v... Celý článek

Aleš Furch zhodnotil venkovní trénink po delší pauze

Ú s t í n/L. - Ústecký celek nastoupil po desetidenní karanténě do tréninkového procesu. Bohužel si... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv