CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC ZUBR Přerov 1:7 | ELJ: HC Kobra Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 20. 9. 2019 18:45 hod.
Jiří Kudrna si pochvaloval zlepšení proti Karlovým Varům
24.08.2006 | Karel Filas

Jiří Kudrna si pochvaloval zlepšení proti Karlovým Varům

Ú s t í n/L. - Ústečtí hokejisté mají v nohách dopolední duel v Kadani, pojďme si ještě krátce připomenout dozvuky předešlého vítězného duelu s Karlovými Vary. Po těžkém minulém týdnu, ve kterém ještě dvoufázově trénovali a přitom stačili odehrát tři přípravné zápasy, si hokejisté Slovanu Ústí pochvalují, že podali dobrý výkon a dokázali opět zvítězit. V kvalitním duelu s Karlovými Vary soupeře o dva góly přetlačili. „Dobře jsme do utkání vstoupili, vyrovnali jsme se agresivitou. Podali dobrý výkon a budeme ne něj chtít navázat,“ hodnotil Jiří Kudrna.

Právě Kudrna měl na prsou kapitánské céčko, které v minulé sezoně nosil Milan Antoš. „ V přípravě se to střídá. I asistenti se mění. Řada hráčů si to vyzkouší a kapitána si zvolíme před ligou,“ vysvětluje zasloužilý Ústečák. Mimo Jiřího Zikmunda, který si navíc v jedné sezoně odskočil do Mladé Boleslavi, je totiž nejdéle působícím mužem ústeckého výběru. „Musím říct, že jsem si to uvědomil. Kolem 20. srpna to byly tři roky, co tu jsem. Letí to, ale Ziki je tu ještě dýl. Musím ještě nějaký rok dohnat,“ zasmál se. Za tu dobu se mnohé změnilo. „Šatna se snad ani nedá srovnávat. Plno kluků si to ani nedovede představit.“

Zpět k zápasu. V utkání s Západočechy dokázali Lvi nejen vyrovnat. To se jim podařilo dvakrát už ve dvou předešlých mačích, ale také zasadit vítězný úder. „Procházíme přípravou, trénovalo se dvakrát, denně únava je znát,“ říká Kudrna. Přizvukuje i nejstarší muž výběru trenéra Pavla Hynka, letní posila z Třince Pavel Janků: „Minulý týden byla cítit únava, vrcholila příprava. Teď, když nám trenéři povolili, síly snad budou. Skončily dvoufázové tréninky a bude to jen lepší.“ Kanonýr Janků, který se svými 267 zásahy v nejvyšší soutěži patří do klubu kanonýrů se právě proti Varům trefil. V přípravě potřetí. „Jsem rád za každý gól, ale teďko nic neznamenají, přijde liga. Navíc jsem dal všechny do prázdné, ne teda při power play, ale do prázdné,“ snižuje svoji úspěšnost. V trojici s Vítkem a Martincem a beky Hořavou a Ficencem byli u rozhodujících okamžiků utkání. Tečí Hořavova nahození zlomil zápas Vítek. „Dneska to bylo dobré, zápasy předtím nic moc. Snad to bude klapat. Pepa hraje fyzický hokej, my s Máťou moc ne, spíš technický. Takže jednoho bourače tam máme, i když je menší postavy. Hraje se mi s nimi dobře, jen musíme dát jen víc gólů,“ říká zkušený forvard, kterému se Ústí zalíbilo. Nebojí se, že by následoval loňský osud Roberta Kysely, jenž pověsti kanonýra v Ústí nepotvrdil? „Obavy nemám, nevím jaké mají představy. Snad budu platný a nějaké góly dám, ale obavy nemám,“ ujišťuje.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Kolaps ve druhé třetině stál Slovan zápas

Ú s t í n/L. - Neporazitelnost přerovských Zubrů bohužel trvá i po utkání na ledě Slovanu. Jiří... Celý článek

Po dvou prohrách se dorostenci dočkali vysoké výhry

Dorostenci se poprvé v sezóně představili na ledě soupeře, a to jim přineslo vytoužené body. V... Celý článek

Ani ve druhém utkání dorost na výhru nedosáhl

Ú s t í n/L. - Ve druhém zápase se střetli dorostenci na svém hřišti s Chomutovem. Po první třetině... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv