Informace o Exhibičním utkání
23.01.2020 | Klub
Autor fotografie: Jiří Cícha

Ú s t í n/L. - Přinášíme Vám bližší informace k plánované exhibici rozlučky s J. Roubíkem a M. Volkem. Utkání proběhne v neděli 9.2. 2020 od 14:30. Vstupné a permanentky se řídí pravidly dle ceníku mistrovského zápasu.

Na jedné straně nastoupí tým pozvaných hráčů J. Roubíkem a M. Volkem s názvem HC 4177. Tým bude mít speciální žluté dresy v edici mistrovských zápasů A mužstva, ale místo znaku Slovanu bude podobizna obou loučících se hráčů. Na koho se můžete těšit? Účast v tomto týmu přislíbili např.: O.Pavelec, A. Melka, D. Pojkar, P. Fořt, J. Kadlec, M. Koudelka, J. Zeman, M. Vágner, L. Gengel, J. Kloz, D. Tůma, J. Klobouček a samozřejmě J. Roubík a M. Volke. Oba hráči nastoupí ve svých dresech z letošní mistrovské sezóny. Trenéry mužstva budou M. Mach, T. Mareš a L. Poživil.

Na druhé straně nastoupí tým bývalých hráčů Slovanu s názvem HC Slovan Garda. Tým bude mít modré retro dresy z 80. let. Za tento tým nastoupí např.: M. Štěpánek, A. Hanzl, M. Hnízdo, M. Trončinský, J. Cícha, M. Morvay, J. Hudec, P. Kuda, M. Abt, L. Stehlík. Trenéři budou R. Mikeš, J. Kaltenbock, J. Holmann.

Program samotné akce:

14:30 Slavnostní nástup obou mužstvem
14:40 Rozloučení s kariérou J. Roubíka a M. Volkeho za účasti nejbližší jejich rodiny
17:05 Konec zápasu, rozloučení s J. Roubíkem a M. Volkem

Vstupné: Dle ceníku mistrovských utkání, držitelé permanentek mají vstup zdarma.

Zápas se bude hrát 3x15 čistého času, přestávky potrvají 15 min, nájezdy před druhou třetinou se započítávají do celkového skóre.