Sportovní aukce: Aukce dresů z přípravných utkání
Hrajeme hokej, který Ústí nesedí, konstatuje Martin Tvrzník
12.01.2005 | Karel Greiner

Hrajeme hokej, který Ústí nesedí, konstatuje Martin Tvrzník

Ú s t í n/L. - Další pokus prolomit berounský komplex, trvající již osm zápasů bez výhry nad tímto soupeřem, se opět nevydařil, a málokterého protivníka si Ústečtí Lvi přejí do play-off tak málo, jako právě berounské Medvědy. Své o tom ví i hráč Slovanu, toho času ve službách Středočechů, Martin Tvrzník.

”Zápas byl hodně vyrovnaný. My jsme sem přijeli vyloženě bránit, protože Ústí má letos super mančaft. Chtěli jsme zavřít obranu a hrát na brejky, což se nám letos na Ústí daří. Myslím, že ze začátku nás hodně tlačili, ale my jsme ten tlak přežili. Nakonec to vyšlo a dali jsme dva góly. Ústí mohlo dát také góly, ale měli jsme štěstí,“ popisoval Tvrzník tradiční recept, který trenér Vejvoda předepsal svému mužstvu proti Lvům. A znovu úspěšně! Berounští se tak mohou pochlubit ojedinělou sérií čtyř výher ve Lví aréně v řadě.
Jak však berounská posila přiznává, s bodem by byli před utkáním spokojeni. ”Určitě. Kdo by nebyl. Letos se sem nejezdí vyhrávat. Je pravda, že máme s Ústím dobrou statistiku. Hrajeme hokej, který Ústí nesedí. Zavřeme střední pásmo a nenecháme je hrát jejich technický hokej. Zatím nám to vycházelo.
Na začátku sezóny se ještě hráč s “tvrzníkovskou“ dvaadvacítkou na zádech pokoušel prosadit do ústeckého kádru, nakonec pak se zastávkou v Kadani zakotvil u Berounky. ”Já jsem chtěl Beroun. Vyloženě jsem si přál Beroun. Znám tam lidi, sedí mi styl, sedí mi trenér Vejvoda. Nechává mě hrát, dává mi hodně prostoru, takže jsem maximálně spokojený,“ nacházel na svém angažmá samá pozitiva. Pohoda se přenesla i led a tak si letos Martin Tvrzník připsal již osm přesných zásahů. ”Zatím jsem určitě spokojen, jen bych ještě mohl mít víc nahrávek. To se odvíjí od toho, že nás trenér staví na přesilovky, a ty góly pak přijdou. Vzhledem k tomu, že hraju levé křídlo, tak si myslím, že je to dobré.”
Otázkou zůstává, jakou má sympatický forvard ve Slovanu budoucnost. ”Vůbec nevím. Já jsem hráč Ústí a teď se jedná, jestli půjdu na “natvrdo” na přestup do Berouna. Jestli mě Ústí prodá nebo neprodá, nevím. Na jednu stranu jsem tady doma, na druhou stranu tam hraju a nevím, jestli bych se vzhledem k tomu, že je tu hodně dobrých útočníků, vešel do sestavy. Tady je ten tlak a konkurence daleko větší než v Berouně,“ nevidí velkou naději na další angažmá ve Slovanu.
 
 
Aktuálně na webu

Slovan Ústí nad Labem zná své soupeře v rámci přípravy

Ú s t í n/L. - Trenéři Slovanu Tomáš Mareš a Vladimír Evan rozložili přípravná utkání od druhé ligy... Celý článek

Ústecký Slovan bude spolupracovat s Jágrovým Kladnem

Ú s t í n/L. - Hokejové kluby Slovan Ústí nad Labem a Rytíři Kladno se dohodly na partnerství a... Celý článek

Budu se soustředit na výkony v Ústí, říká nováček Procházka

Ú s t í n/L. - Dalším hráčem, který bude hájit barvy Slovanu je Ondřej Procházka. Jednadvacetiletý... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv