Chance Liga: VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem 3:4sn | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Havránek tečí trefil svoji první branku sezóny
25.08.2021 | Jiří Cícha
Autor fotografie: Daniel Tichý

Havránek tečí trefil svoji první branku sezóny

Ú s t í n/L. - Po parádním obratu jsme vyzpovídali obránce Štěpána Havránka. Nejdříve si připsal asistenci na gól Jiřího Drtiny a o necelé dvě minuty později si tyto dva spolupráci vyměnili, když Havránek tečoval střelu Drtiny. Celkově si mladý obránce připsal v tomto utkání tři body za branku a dvě asistence.

Jak byste zhodnotil dnešní utkání?

První třetina se nám moc nevyvedla. Hodně puků jsme ztráceli a nedařilo se nám ani bruslařsky. Druhá třetina byla trochu lepší, tam jsme soupeře dokázali přebruslit a vytvořili jsme si i šance, bohužel nám to tam nespadlo. Naopak soupeř jakoukoliv naší chybu využil. Do třetí třetiny jsme si řekli, že to musíme otočit a díky naší píli jsme ten zápas dokázali obrátit na naší stranu a zvítězit.

S čím přišli trenéři do kabiny po druhé třetině, po které jste prohrávali 1:3?

Máme dobré trenéry, že do kabiny přijdou v klidu a neřvou na nás. Snaží se nás vždy zvednout. Taktika je vždy daná a trenéři se nás snažili jen uklidnit, řekli nám ať se začneme více soustředit, ať zpřesníme přihrávky a hlavně ať využíváme šance, které jsme si připravili.

Ve třetí třetině jste nastartoval obrat, když jste tečoval střelu Jiřího Drtiny. Jak byste popsal tuto gólovou situaci?

Bylo to v přesilovce, ve které máme určený signál. Puk se dostal na Drťu (Jiří Drtina), já stál v mezikruží a díky bohu se mi povedlo puk tečovat do brány. (smích)

Dnes byl předposlední domácí zápas před Chance ligou, jak momentálně vypadají tréninky?

První tři týdny jsme měli tréninky na kondici, bylo tam hodně bruslení. Poté jsme měli volnější týden. Nyní máme posilovnu, tréninky na kondici, ale už to směřuje více do kombinace a snažíme se ustálit lajny. Zkoušíme přesilovky, oslabení a snažíme se vše vylepšit, abychom na začátek ligy byli připraveni na 100 %.

Minulou sezónu jste nastupoval s Jiřím Drtinou, teď v přátelských zápasech jste znovu po svém boku. Bude to tak i v sezóně?

Zatím si tu lajnu držíme jako loni. Tím, že Drťa (Jiří Drtina) dostává někdy volno, tak tam nějaké změny jsou. Z mého hlediska je to jedno s kým hraju, i když samozřejmě s Drťou se známe a umíme si vyhovět a doufám, že nás trenéři nechají hrát spolu.

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan bojoval statečně a odváží si z Přerova jeden bod

Ú s t í n/L. - Ústečtí hokejisté zavítali ve čtrnáctém kole Chance ligy na led dalekého Přerova. K... Celý článek

Junioři: Napínavé drama nakonec ovládla juniorka Kobry Praha

Ú s t í n/L. - V jedenáctém kole ligy juniorů přivítal Slovan soupeře z Kobry Praha. Utkání patřilo... Celý článek

PREVIEW: V sobotu na sebe narazí Zubři a Lvi

Ú s t í n/L. - Oběma týmům se v poslední době daří. Slovan si doma poradil s Porubou, Přerov vyhrál... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv