Ú s t í n/L. - Zápas s Třebíčí přinesl brankové hody až v poslední třetině, kdy Lvi nastříleli čtyři z šesti gólů. Ostatní dvě branky byly vstřeleny každá v jedné třetině.
Třebíč měla hned v úvodu po prvním vhazování šanci a Sablík musel hned řešit situaci před brankou. Následně si vypracovali šanci domácí a hosté se zachránili zakázaným uvolněním. Domácí pokračovali v tlaku a vynutili si hned na úvod přesilovku. Tu ale nezahráli dobře a dokonce se provinili zakázaným uvolněním. Domácí se tlačili před branku, ale žádnou ze svých šancí nedokázali proměnit v uklidňující gól. Hosté se bránili, vyhazovali a na polovinu domácích se dostávali jen sporadicky a u modré přicházeli o koutouče. V 18. minutě uhodilo. V přesilovce rozehráli kolotoč a po ose Švík, Fink pálil z první od modré Kříž a trefil nádhernou šibenici. Domácí se snažili přidat ještě další branku, ale do přestávky se jim to nepodařilo. Naopak štěstí meli v čase 19:30, kdy nikým neatakovaný hráč v brankovišti trefil Sablíkovu rukavici, která jako jediná byla na cestě do poloprázdné klece.

Druhá třetina byla podobná té první jako vejce vejci. Domácí svírali Třebíč a Sáblík si v prostřední části téměř nesáhl na puk. Ve druhé polovině druhé třetiny se sem tam zajiskřilo. Domácím se ale nevedly přesilovky a hra byla celkově rozháranější. A tak fanoušci čekali na další gól. Dočkali se ve 39. minutě. To vyslal Lipina milimetrovým pasem Buďu do sóla. Bekhendová klička slavila úspěch a uklidňující gól přišel v pravý čas.

Třetí třetina začala přesilovkou hostí, ale nejprve Koudelka vytlačil puk skokem plavmo z pásma a Drábek poté dokázal vyhodit přes všechny čáry. Po vypršení přesilovky měl ještě šanci Laš, jeho střela z úhlu vylekala celý stadion, jen změnu skóre nepřinesla. Ve 46. minutě meli hosté šanci, ale nedáš-dostaneš opět zafungovalo. Jankových z blízka překonal Koťátka a bylo rozhodnuto. Jenže Lvi dále bušili do soupeře a další góly na sebe nenechaly dlouho čekat. Nejkrásnější kombinaci zakončoval opět Jankových, když Jiří Kudrna dlouho čekal na pravý okamžik ke střele, až si najel Jankových k pravé tyč a dostal přesnou přihrávku a do prázdné branky zvýšil na 4:0. V 55. minutě dal pátý gól Přeučil, když dorážel střelu Mazance, jenž od modré jel s atakujícím hráčem vracejícím se z trestné lavice, ale udržel a dokázal se prosadit až ke střele. Tu zneškodnil Koťátko, ale dorážku už neměl. A poslední hřebíček zatloukl Pazourek v 56. minutě.