Ú s t í n/L. - Další povedené utkání a poslední ve čtyřzápasové domácí šňůře mají za sebou Lvi. Porazili doma Ostravu a odskočili tím Comutovu, který doma klopýtl s jejich domácím přemožitelem. Do první třetiny vlétli Lvi jako utržení z řetězu a hned v první minutě si vytvořili tři tutovky. Tu třetí ve 43. vteřině proměnil Švík.
Domácí se tlačili dopředu a chtěli rozhodnout o zápase v prvních minutách. Vynutili si dvě přesilovky, ale nedokázali je proměnit. Šanci přesilovky měli i hosté, kteří od 10. minuty vyrovnali hru, ale ani oni početní výhodu nevyužili. Přesto se dál tlačili před domácí klec. Lvi v této fázi udělali několik chyb, které ale zůstaly nepotrestány. A když už se zdálo, že první třetina skončí 1:0, vystřelil Vrtík téměř z půlky a k překvapení všech bylo srovnáno.
Do druhé třeriny ale domácí vstoupili stejně jako do té první. V polovině 22. minuty krosčekoval ostravský Galeňák a Lvi toto vyloučení potrestali za 7 sekund. Vyhrané vhazování poslal Drábek po modré na Válu, ten si popojel ke kruhu a trvdou ranou procedil Hamrlu. Poté hosté nevyužili svou přesilovku a po jejím vypršení se domácí pustili znovu do útočení. Na konci 27. minuty se prosadil zblízka neatakovaný Jankových a v brance hostí došlo ke střídání. Hamrlu vystřídal Krumpoch. Vydržel bez branky jen minutu a šest vteřin. Pak ho svým důrazem překonal Lipina. Třetina se dohrála po několika šancích na obou stranách.
Třetí část už nenabídla žádnou branku, jen několik příležitostí na obou stranách. Hosté nevyužili další přesilovku (tentokrát 5 na 3) a několik sekund před koncem ještě domácí neproměnili tutovku. Hodek se Šafferem se neprosadili.

Úvodní vhazování vyhráli domácí a ihned se přestěhovali do útočného pásma

Následné vhazování sice vyhráli hosté, ale obránce zachytil a byla z toho druhá šance a posleze i gól.