Ú s t í n/L. - Středeční zápas s Kometou byl pozvánkou pro diváky na jeden z vrcholů sezóny. Příště totiž přijedou Budějovice. Lvi předváděli výborný hokej a parádním akcím přispěl velkou měrou Jan Čaloun, jehož nahrávky nacházely adresáty s chirurgickou přesností. Po jeho akcích padly i dva góly.

Úvodní vhazování Lvi prohráli. Zápas ale zvládli.

Řada Davida Pazourka slaví úvodní branku. Podílel se na ní i Jan Čaloun

Brankář Brna Maláč sleduje přes Chvojku dění před sebou

Aleš Pavlas a Martin Koudelka ve skrumáži před Maláčem

Kapitán Roman Meluzín "na koberečku" u rozhodčích po dalším pomalém střídání

Tomáš Sýkora na vhazování. Za ním startuje brněnský Appel

První přestávku zpestřilo krasobruslení. Tentokrát se přidal i lvíček a skoro to vypadalo na sestavu tanečního páru :-)

Jeden z ojedinělých útoků Brna. Bohužel podpora ze zadu zádná, tak opět končil kousek za modrou.

Tradiční souboj o pivní rentu 1111 piv Zlatopramen ve druhé přestávce

Tentokráte se ani jeden ze tří soutěžících nedostal na dostřel prozatímního aspiranta na výhru.

Tak to snad vyjde někomu příště.

Lvíček se snažil krasobruslit a bavit lidi v každé příležitosti...

A sem tam sebou říznul na led..

Některé kreace ale stály za to... Že by nová naděje Českého krasobruslení? :-)

Oslava 4. gólu... Vypracoval ho přesně načasovanou příhrou Honza Čaloun a David Pazourek měl lehkou práci