Ú s t í n/L. - Zápas s Hradcem Králové začal tak, jak od začátku sezóny očekávala většiná domácích fanoušků. Drtivá převaha Lvů byla korunována i třema góly a vše vypadalo jako snadná záležitost. Mírná komplikace přišla v prostřední části, kdy se Lvi stáhli a soupeř korigoval na 3:1

Nástup do poslední třetiny měl zajímavý průběh. Nejprve 48 vteřin po nástupu vybojoval David Pazourek kotouč na útočné modré a po narážečce s kolegy sám skóroval. Ale dalších 19 vteřin poté hosté potrestali domácí nekoncetrovanost. Těsně po skončení přesilovky hostí 4 na 3 a následné 5 na 4 Lvi opět odskočili na tři branky a bylo o výsledku rozhodnuto.

Lvi nastupují k zápasu s hradeckými Energetiky.

Fanklub HC Slavia Praha předává Milanu Antošovi dres FANCLUBU Slavie.

Zatímco Milan Antoš ukazuje publiku nový dres, zástupce FanClubu zdraví domácí příznivce a děkuje svému oblíbenci za služby pražskému klubu.

Tomáš Klimt je vykázán z kruhu pro vhazování pro špatné postavení jeho kolegů.

Bojovné utkání se často odehrávalo u hrazení

Hradecký strážce svatyně Vladislav Koutský opustil po třetí brance své místo. Do hry pustil Tomáše Duška.

Nekrytý Robert Kysela hledá před brankou volné spoluhráče.

Druhá přestávka patří soutěžím.

V tomto zápase se střelcům nedařilo. Ikdyž tento byl hodně blízko.

Tomáš Dušek kryje touš před dotírajícím Robertem Kyselou.

David Pazourek zachycuje koutouč na útočné modré a po narážečče s Milanem Buďou a Milanem Antošem za několik okamžiků skóruje pěknou bekhendovou střelou na 4:1

Gratulace střelci 4. gólu... bohužel za 20 vteřin hosté snižují.

Přesilovka hostí ve 47.až 49. minutě zápasu. Jaroslav Roubík pálí na branku.

51. minuta. Patrik Fink zavěšuje po asistenci Tomáše Klimta a Jana Klouboučka uklidňující branku.

Hosté se snažili až do konce, ale jejich snažení povětšinou končilo v rozích kluziště.

Ladislav Slížek se těžce zvedá z ledu a krvavý šrám v obličeji ukončuje naděje Hradce na korekci. 2+2 minuty dostáví Jan Blanár.

David Mazanec sleduje kolegu Kloboučka při blokování výpadu hradeckého útočníka v oslabení soupeře.

Vítězství je potřeba oslavit s fanoušky.

Milan Antoš zdraví hlouček slávistických fanoušků, kteří za ním přijeli na tento zápas.