Ú s t í n/L. - Těžké, ale v závěru poklidné utkání sehráli Lvi na domácím ledě proti Havířovu. Soupeř domácí zaskočil a po ubránění několika šancí v přesilovce udeřil krásnou umístěnou střelou Petr Folfa pod víko branky Lukáše Sáblíka.

Čtyři minuty na to ovšem domácí vybojovali ve vlastní třetině touš a po Válově pasu vyrovnal z otočky střelou k zadní tyči Vítězslav Jankových. Po první třetině byl tedy stav 1:1. Ve 29. minutě domácí dokonali obrat, když v přesilovce po střele Mazance od modré neúspěšně dorážel Hodek, ale Koudelka se dobře zorientoval a dopravil kotouč do odkryté branky. Ve 39. minutě byl u gólu domácích opět Mazanec. Jeho střelu tečoval do sítě Jelínek. Ve třetí třetině už branka nepadla a to měli domácí šanci dlouhé přesilovky 5 na 3.

Václav Drábek číhá na přihrávku z buly

Pro nedovolené postavení spoluhráče vykázán z kruhu pro vhazování hráč Havířova

Vyrovnáno 1:1. Důležitou branku vstřelil z otočky k tyči Víťa Jankových.

Trestná lavice hostí. Po velkém tlaku domácích si museli panteři pomoci několikrát faulem. Domácí ale nevyužili přesilovku pěti proti třem ani následnou proti čtyřem.

V té době bylo za brankou hostí celkem tvrdo

Ale panteři občas vyrazili k nebezpečnému výpadu a tak musela i domácí obrana bojovat

Přesilovkové založení útoku

a je konec nelehkého zápasu

Přes drobný zkrat ve třetí třetine předvedl soupeř bojovný výkon a tak ještě podat ruce...