CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Slavia Praha 2:4 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - SKLH Ždár nad Sázavou 7:3
FANOUŠCI, rozhodujte o Králi Lví arény!
16.09.2004 | Karel Filas

Ú s t í n/L. - Hokejoví příznivci Ústeckých Lvů, prostřednictvím webových stránek klubu budete mít v nadcházející sezóně možnost podílet se na hodnocení výkonů ústeckých hráčů. Po každém domácím utkání budete mít možnost vybírat nejlepší hráče odehraného domácího utkání. Výsledky hlasování se budou sčítat a společně tak budete rozhodovat o nejlepším hráči ústecké „Lví arény“.

Po každém domácím utkání vyberete trojici, podle Vašeho názoru, nejlepších hráčů, jíž nominujete na ocenění nejlepšího hráče utkání. Podle uvedeného pořadí získají jednotliví nominovaní 3-2-1 bod. Před začátkem nového domácího střetnutí se hlasovaní ukončí. Body se sečtou a vyhodnotí. Hráči, který obdrží nejvíce bodů, bude udělen titul Lev zápasu a získá pět bodů do celkového hodnocení. Hráč s druhým největším počtem hlasů obdrží čtyři body, se třetím nejvyšším počtem tři body, se čtvrtým dva body a s pátým jeden bod.

Hlasovaní bude prováděno v připravených polích, která budou umístěna na konci reportáže utkání.

Průběžně pak budeme na stránkách informovat o celkovém pořadí ankety. Hlasování bude probíhat po dobu základní části. Bude ukončeno dvacátým pátým domácím zápasem. Před posledním domácím soubojem v základní části bude udělen nejlepšímu podle hlasování, Vás fanoušků ústeckého hokeje, titul nejlepší hráč, Král Lví arény, a předána trofej.