Chance Liga: HC Frýdek-Místek - HC Slovan Ústí nad Labem 26.9.2020 od 17:00 hod.
Dorost podlehl Hradci Králové
11.08.2005 | Martin Řežábek

Dorost podlehl Hradci Králové

Ú s t í n/L. - V dalším přípravném zápase, který měli dorostenci Ústeckých Lvů na programu ve středu 10. srpna, si odvezl Hradec Králové z krajského města výhru v poměru 1:4. Utkání se pro hosty vyvíjelo lépe již od počátku, čestné branky se domácí dočkali až v prvních minutách třetího dějství.

Utkání začalo zvolna, poprvé se musel domácí brankář pořádně hýbat až po 11. minutě, kdy hráli Hradečtí přesilovou hru. V ní si ale žádnou vážnou šanci nevypracovali, a tak museli počkat až na druhý pokus ze 14. minuty. Nebezpečná střela z voleje ale skončila pouze v náručí brankáře. Ústečtí si vypracovali jedinou příležitost první třetiny v její poslední minutě, ale Karel zaváhání obrany nevyužil.

Branky začaly padat až v prostřední části, ve 21. minutě vybojoval puk Kohout, objel branku a podél brankářových betonů přihrál Svobodovi, který chladnokrevně zakončil – 0:1. O dvě minuty později mohli náskok zvýšit Smítko s Rychterou, když ale první z nich akci 2 na 1 nevyužil. V 26. minutě pak naopak mohl vyrovnat Řídel, avšak jeho bekhendový blafák si cestu za brankovou čáru nenašel. Slovo si tedy znovu vzali Královéhradečtí a byl to konkrétně Zázvorka, jenž Čapkovu přihrávku přetavil v gól na 0:2. Po několika minutách tiché hry se v uších domácích ozvala další zvučná rána. Tentokrát Zázvorkovi připravil pozici Maleček a ležící brankář domácích neměl nejmenší šanci – 0:3.

Do posledního dějství šli tedy domácí za tříbrankové ztráty, ale zanedlouho vykřesali jiskru naděje, když se Karel prosadil v rohu, posunul kotouč na Hanzla a ten bez váhání zavěsil – 1:3. Další minuty byly ale znovu ve znamení neatraktivní podívané. Vzrušení mezi diváky vyvolal až faul Hanouska, který za kopnutí do domácího hráče vyfasoval trest ve hře. Poslal své spoluhráče do pětiminutového oslabení a sám se připravil o zbývajících osm minut třetí třetiny. Ústečtí ale jeho chyby nevyužili a v dlouhé přesilovce si nevypracovali jedinou šanci. Naopak, byli to hosté, kteří měli poslední slovo. Osmnáct sekund před závěrečnou sirénou uzavřel účet utkání díky svému rychlému zorientování se ve skrumáži Smítko - 1:4.

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Brožák mě asi pořádně zkasíruje, říká se smíchem po svém hattricku Jiří Severa

Ú s t í n/L. - Na kostce nad ledem svítila při severočeském derby s Litoměřicemi třicátá minuta.... Celý článek

Kapacita tisíc lidí, permice mají přednost

Na základě vládního opatření proti šíření koronaviru byla snížena maximální návštěvnost na... Celý článek

V derby po parádním obratu získáváme dva body

Ú s t í n/L. - V dnešním derby jsme v utkání nezačali zrovna šťastně, jelikož jsme v první třetině... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv