Ú s t í n/L. - K dalšímu zápasu zamíří do Ústí nad Labem severočeský rival z nedalekých Litoměřic. Slovan v přípravných zápasech již na Litoměřické narazil, ale bohužel pro Lvy vyšel z utkání vítězně soupeř. Vůbec v celé přípravě se zatím Ústí moc nedaří. Ve všech případech nesl Slovan tíhu porážky. Povede se ústeckým hokejistům konečně zvítězit? To se dozvíte ve čtvrtek 15.8.2013 v 18 hodin ve Zlatopramen Areně.

Litoměřice v přípravě

Stadionu se v přípravě celkem daří. Ze 4 odehraných zápasů třikrát vyhrál a jen jednou prohrál.

V prvním zápase se Litoměřičtí střetli právě s Ústím. Litoměřice se v tomto utkání radovaly z výhry 3:1. Slovan se sice dostal hned v první minutě do vedení, ale to byl jediný gól, který v tomto zápase ústečtí hokejisté vstřelili. Poté úřadovaly už jen Litoměřice a nedali tak Slovanu žádnou šanci na obrat.

V dalším zápase se už ale Stadionu tolik nedařilo a s Benátkami prohrál těsně 3:4. Benátečtí šli sice v 8. minutě do vedení, ale litoměřičtí hokejisté obrátili vývoj utkání ve svůj prospěch. Poté ale Benátky dokázaly během jedné minuty strhnout vedení opět na svou stranu. V závěrečném dějství přidali benátečtí hokejisté čtvrtý gól. Litoměřice stihly zareagovat jen snížením na 4:3.

Ve třetím přípravném zápase se Stadion potkal na ledě s Mostem. Na mostecké hokejisty Litoměřičtí hned v úvodu vlétli a dokázali si tak vytvořit tříbrankový náskok. Během utkání stihl Most pouze kosmeticky výsledek poupravit. Jinak Litoměřice více ohrozit nedokázal.

Zatím v posledním utkání se litoměřičtí hokejisté střetli opět s Mostem. Mostečtí si tak mohli napravit reputaci z předešlého zápasu. Hned v úvodní třetině se Stadion dostal do dvoubrankového vedení. V prostředním dějství sice Most snížil na rozdíl jediné branky, ale v závěrečné třetině se Litoměřickým povedlo odskočit opět na rozdíl dvou branek. Tento náskok si již pohlídali.

• Ú s t í n/L. - Do Ústí nad Labem zavítal soupeř ze Slaného. První zápas vyhrálo Slaný vysoko 11:1. Domácím se však povedlo vytvořit tří brankový náskok, ale hosté jej v závěru během krátké chvíle smazali a v prodloužení vstřelili vítěznou branku. Deváťáci Slovanu tak berou z utkání pouze bod. Poslední zápas nadstavby čeká naše deváťáky v neděli proti Litoměřicím, kdy půjde o přímý souboj o druhé místo, které by nám zajistilo účast v závěrečném play-off o účast v extralize.

• Dorostenecký Try-out

20. 3. 2024

Ústí nad Labem - Ve středu 27.3. na zimním stadionu v Ústí nad Labem se koná Try-out do kategorie dorostu pro sezónu 2024/2025. Dorost bude již třetím rokem účastníkem 2.nejvyšší soutěže. Try-out se týká hráčů ročníku 2008 a 2009.