Chance Liga: HC Frýdek-Místek - HC Slovan Ústí nad Labem 26. 9. 2020 od 17:00 hod.
Do Ústí přijedou Litoměřice
14.08.2013 | Hana Veigendová

Do Ústí přijedou Litoměřice

Ú s t í n/L. - K dalšímu zápasu zamíří do Ústí nad Labem severočeský rival z nedalekých Litoměřic. Slovan v přípravných zápasech již na Litoměřické narazil, ale bohužel pro Lvy vyšel z utkání vítězně soupeř. Vůbec v celé přípravě se zatím Ústí moc nedaří. Ve všech případech nesl Slovan tíhu porážky. Povede se ústeckým hokejistům konečně zvítězit? To se dozvíte ve čtvrtek 15.8.2013 v 18 hodin ve Zlatopramen Areně.

Litoměřice v přípravě

Stadionu se v přípravě celkem daří. Ze 4 odehraných zápasů třikrát vyhrál a jen jednou prohrál.

V prvním zápase se Litoměřičtí střetli právě s Ústím. Litoměřice se v tomto utkání radovaly z výhry 3:1. Slovan se sice dostal hned v první minutě do vedení, ale to byl jediný gól, který v tomto zápase ústečtí hokejisté vstřelili. Poté úřadovaly už jen Litoměřice a nedali tak Slovanu žádnou šanci na obrat.

V dalším zápase se už ale Stadionu tolik nedařilo a s Benátkami prohrál těsně 3:4. Benátečtí šli sice v 8. minutě do vedení, ale litoměřičtí hokejisté obrátili vývoj utkání ve svůj prospěch. Poté ale Benátky dokázaly během jedné minuty strhnout vedení opět na svou stranu. V závěrečném dějství přidali benátečtí hokejisté čtvrtý gól. Litoměřice stihly zareagovat jen snížením na 4:3.

Ve třetím přípravném zápase se Stadion potkal na ledě s Mostem. Na mostecké hokejisty Litoměřičtí hned v úvodu vlétli a dokázali si tak vytvořit tříbrankový náskok. Během utkání stihl Most pouze kosmeticky výsledek poupravit. Jinak Litoměřice více ohrozit nedokázal.

Zatím v posledním utkání se litoměřičtí hokejisté střetli opět s Mostem. Mostečtí si tak mohli napravit reputaci z předešlého zápasu. Hned v úvodní třetině se Stadion dostal do dvoubrankového vedení. V prostředním dějství sice Most snížil na rozdíl jediné branky, ale v závěrečné třetině se Litoměřickým povedlo odskočit opět na rozdíl dvou branek. Tento náskok si již pohlídali.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Junioři nestačili na pražskou Kobru, doma tak poprvé padli

Na ústecké juniory čekal první soutěžní zápas v této sezoně. Soupeřem Slovanu byla pražská Kobra.... Celý článek

V sobotu na ledě Frýdku-Místku

Ú s t í n/L. – V pátém utkání sezóny míří ústecký celek na led frýdecko-místeckých Rysů. Tento tým... Celý článek

7. třída: Sedmáci doma nestačili na Děčín

Ú s t í n/L. - Ústečtí mladíci se v rámci 3. kola ligy mladších žáků utkali na domácím ledě proti... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv