Do Slovanu jsem se hrozně rád vrátil, říká po své obnovené premiéře Daniel Vrdlovec
29.09.2020 | Tomáš Suchánek
Autor fotografie: Sporty Ústí

Do Slovanu jsem se hrozně rád vrátil, říká po své obnovené premiéře Daniel Vrdlovec

Ú s t í n/L. - V utkání s Prostějovem vyjel na led hráč s číslem sedmadevadesát na zádech, bez jmenovky. Nejednalo se však vůbec o neznámého hráče pro fanouška Slovanu. Daniel Vrdlovec odehrál za žluto-modré barvy již tři sezony a v utkání s Prostějovem načal čtvrtou. Hned při své obnovené premiéře si připsal rodák z Kopřivnice dvě klíčové asistence a pomohl Slovanu k zisku tří bodů.

Dane, obnovená premiéra v dresu Slovanu, hned výhra, tak jak byste utkání hodnotil?
Celkově bych to hodnotil kladně. Prostějov jsme dnes přehráli a mohli jsme těch branek dát klidně více. Trenéři vytvořili letos velmi dobrý tým, je tu velmi dobrá týmová chemie. Myslím, že letos by mělo být play-off minimum, čeho bychom mohli dosáhnout.

Jak se vůbec seběhl Váš rychlý přesun ze Slavie zpět do Slovanu?
Já jsem z mého pohledu nedostával na Slavii tolik prostoru, kolik bych si představoval. Dohodli jsme se ráno před utkáním na Slavii a ti mi vyšli vstříc. S Mírou Machem jsme se již dříve bavili o možnostech a já jsem rád, že tu můžu být.

Jak dlouho tě budou moct fanoušci vidět v dresu Slovanu?
Jsme dohodnuti na hostování do konce sezony, klasicky jak tomu bylo dříve.

Co očekáváte od návratu do žluto-modrého dresu?
Já se hrozně těším. Znám trenéry, vím co od nich očekávat. Naopak, oni vědí co očekávat ode mě. Chci vyhrávat a očekávám pohodu v kabině. Zároveň doufám, že se nám bude jako týmu dařit.

Na co se můžou fanoušci Slovanu těšit konkrétně od Vás?
Takovou tu mojí klasiku. Chtěl bych tvořit hru, dát do té hry myšlenku. Nikdy jsem nebyl žádný extra střelec, takže spíše pomáhat klukům a vytvářet spíše gólové příležitosti pro své spoluhráče. Občas bych samozřejmě ale rád nějaký ten gól dal (smích).

Jak jste se popsal, tak jste také začal. Dnes důležité a krásné dvě asistence.
Jsem za ně strašně rád a hlavně nám pomohly k vítězství. Mně konečně po roce a půl zase bavil hokej, takže jsem si to dnes hrozně moc užil. Dvě áčka jsou dnes ještě k tomu takový bonus.

Z jakého důvodu to vlastně ve Slavii neklapalo dle Vašich představ?
Já jsem měl před sezonou zhruba šest nabídek a rozhodl jsem se pro Slavii. Chtěl jsem být doma. Narodil se mi syn a chtěl jsem být s rodinou. Na začátku sezony přišli zkušení hráči jako Jarda Bednář, Petr Vampola a moje pozice v týmu se trochu změnila. V jednatřiceti letech nechci na Chance Ligu koukat ze střídačky, chci hrát.

V Ústí naopak tolik zkušených hráčů není, takže Vaše role se nabízí?
Já se samozřejmě budu snažit pomoct mladším klukům, aby se jim více dařilo, dali nějaké branky. Zkusím do hry vložit svou zkušenost, kterou jsem za svou kariéru nasbíral.

Slovan byla první volba po konci ve Slavii?
Já jsem narovinu nepřemýšlel nad ničím jiným. Jak jsem říkal, věděl jsem, kdo tu trénuje, znám to tady a hrozně rád jsem se do Slovanu zase vrátil. Říkal jsem si, když klapne Ústí, jdu tam.

Dane děkujeme za rozhovor a přejeme ať se Vám v dresu Slovanu daří.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan včera na hokej.cz

Ú s t í n/L. - Ústecký celek byl včera součástí rubriky s názvem Tohle je váš den. Jako první... Celý článek

Hlasuj o novém maskotovi Slovanu!

Ú s t í n/L. - Dlouho očekávaná možnost vybrat si maskota, je tu! Fanoušci budou mít možnost v... Celý článek

Aleš Furch zhodnotil venkovní trénink po delší pauze

Ú s t í n/L. - Ústecký celek nastoupil po desetidenní karanténě do tréninkového procesu. Bohužel si... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv