Další venkovní zápas, Slovan pojede do Mostu
06.08.2020 | Jan Prošek
Autor fotografie: SportyUsti.cz

Další venkovní zápas, Slovan pojede do Mostu

Ústí nad Labem – Na ústecké hokejisty čeká třetí přípravný zápas před Chance Ligou. Po domácím utkání s Kolínem a venkovním v Kadani čeká na svěřence Miroslava Macha, Jaroslava Roubíka a Jiřího Merty další soupeř. Ve čtvrtek 6. srpna nastoupí od 18 hodin proti druholigovému Mostu. Toto utkání není přístupné pro veřejnost.

HC Most

Celkem devět přípravných utkání čeká na mostecké hokejisty před startem základní části druhé ligy, skupiny sever. S tréninky na ledě začali hráči Mostu na začátku července, úvodní trénink proběhl osmého července. Hokejisté, kteří se připravovali individuálně, se připojili ke svým spoluhráčům. Na úvodním tréninku nechyběl například Miroslav Hanuljak.

Na oficiálních klubových stránkách zatím není vyplněná soupiska. Mostecký deník přinesl v květnu informaci o tom, že Most získal dvě posily z Bíliny. Za Mostecké lvy budou hrát Jakub Procházka a Jaroslav Šimeček. Vedení hokejového Mostu uvedlo, že chce ve svém kádru převážně hráče, kteří mají vztah k oddílu. Mosteckou branku by měl hájit brankář Hosnedl, který patřil v minulé sezóně k nejlepším ve druhé lize.

Pro mostecké hokejisty začíná druhá liga 19. září, kdy odehrají zápas na ledě Dvora Králové.

Vzájemné zápasy

Od roku 2008 odehrálo Ústí s Mostem 30 ligových zápasů. Bilance je kladná pro Ústí, za tři body vyhrálo 21 zápasů, další 3 v prodloužení nebo nájezdy. Ve čtyřech zápasech nezískalo Ústí ani bod a dvakrát prohrálo v prodloužení nebo nájezdy. Slovan vstřelil Mostu 125 branek a 62 inkasoval.

Poslední vzájemný zápas se odehrál 11. ledna 2017 a Ústí na svém ledě vyhrálo 5:2 (Doležal 2, Vrdlovec, Moučka, Roubík). Ze současného hráčského kádru tento zápas nikdo nezažil. U ústecké výhry tehdy byl trenér Miroslav Mach a dnes už jeho kolega Jaroslav Roubík.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan včera na hokej.cz

Ú s t í n/L. - Ústecký celek byl včera součástí rubriky s názvem Tohle je váš den. Jako první... Celý článek

Hlasuj o novém maskotovi Slovanu!

Ú s t í n/L. - Dlouho očekávaná možnost vybrat si maskota, je tu! Fanoušci budou mít možnost v... Celý článek

Aleš Furch zhodnotil venkovní trénink po delší pauze

Ú s t í n/L. - Ústecký celek nastoupil po desetidenní karanténě do tréninkového procesu. Bohužel si... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv