Chance Liga: HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem 3:1
Chtěli jsme na ně vlítnout, prozrazuje Sýkora
28.10.2004 | Martin Řežábek

Chtěli jsme na ně vlítnout, prozrazuje Sýkora

Ú s t í n/L. - Ze čtyř domácích zápasů, které Lvi odehráli v posledních čtrnácti dnech, si svěřenci Pavla Hynka připsali 9 bodů za tři výhry a stále tak šlapou na paty prvnímu celku z jihu Čech. Zároveň svými výkony posouvají do "bezpečnější" vzdálenosti třetí Chomutov, který po šestnáctém kole ztrácí již pět bodů. Do análů utkání s Ostravou se zapsala i trojice vedená Tomášem Sýkorou, kterého jsme se zeptali na několik otázek.

Do zápasu s Ostravou vstoupili Ústečtí lépe než dobře, když už ve 43. sekundě vedli zásluhou Švíka. “My jsme na ně chtěli vlítnout, což se nám po jejich chybě v první minutě povedlo. Švík nám zajistil brzké vedení, ale pak jsme přestali hrát. Zase jsme spali. Ale vyhráli jsme zaslouženě a výsledek jsme si pohlídali,“ je si jistý Tomáš Sýkora.
Hosté dokázali tečovanou střelou téměř z poloviny hřiště v poslední minutě první třetiny vyrovnat, ale po přestávce se opět domácí probudili. Během šesti minut nasázeli protivníkovi tři branky a bylo rozhodnuto. “Gól na 2:1 byl to zlomový okamžik. Když dáme další gól, tak začneme po ledě lítat a dneska jsme z toho vytěžili další dvě branky. A za stavu 4:1 už bylo po zápase. Pak možná zase trochu usínáme, ale zvládli jsme to, skóre si pohlídali, je to dobré,“ komentuje herní projev týmu v utkání nadaný forvard.

Útočná trojice Jankových-Sýkora-Jiří Kudrna byla vidět v každém střídání. Jankových dával na 3:1, Sýkora se blýskl pohledným průnikem v posledních vteřinách a Kudrna se v roli střelce ve výhodné pozici objevil hned několikrát. “Dneska jsem to tam dával Kudrnkovi, ale on to nedá, na konci i Přeučilovi a taky to nevyšlo. Ale naše lajna dostala zatím ze všech šestnácti utkání jen jeden gól a Jirka Kudrna je výborné levé křídlo. Do útoku nám jinak pomáhá skvěle a obranu máme také výbornou, takže si nemám na nic stěžovat. A já? To je pořád ta stejná písnička. Prostě nedávám. Dneska jsem měl teda jen jednu gólovou a to na konci, ale ani tu jsem neproměnil,“ dívá se na své výkony kriticky.

Lvy vede již od počátku letní přípravy nový trenér Hynek a svým svěřencům připravil peprné léto. Výsledky náročných tréninků se ale dostavují již po čtvrtině soutěže. V utkáních s Opavou a Hradcem se rozhodovalo ve závěrečných dvacetiminutovkách, kdy soupeři odpadli “ Můžu říct, že v posledních zápasech rozhodujeme v poslední třetině a to může buď znamenat, že jsme trpěliví,nebo že jsme na tom fyzicky líp. A na tom se mohla podepsat letní příprava, která byla velice náročná a tudíž i kvalitní. O tisíc procent lepší, než ta loňská,“ přemýšlí nad brzkým projevem fyzické zdatnosti ústecký centr.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

První třetina rozhodla o prohře v Sokolově

S o k o l o v - Hrůzostrašná dvouminutovka v půlce první třetina rozhodla o další prohře... Celý článek

Před Vánoci můžete nakoupit ve fanshopu, pořiďte dárek pod stromeček!

Ú s t í n/L. - Kamenná prodejna fanshopu musela být kvůli plošným vládním nařízením dlouho... Celý článek

Těžký program pokračuje, Slovan míří do Sokolova

Ústí nad Labem – Ústečtí hokejisté odehrají ve čtvrtek další zápas Chance ligy. V rámci 10. kola... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv