Březen začínáme na ledě Sokolova
01.03.2020 | Jan Koudelka
Autor fotografie: Sporty Ústí

Březen začínáme na ledě Sokolova

Ú s t í n/L. – V pondělí podvečer odehraje Slovan utkání na ledě Sokolova. Ústí se nyní pyšní skvělou sérií, vyhrálo poslední čtyři domácí utkání, v tom sobotním si poradilo s Kadaní 6:4. Jestli dokáže přetavit tyto výkony i ve venkovní výhru se dozvíme na sokolovském zimním stadionu, utkání začíná v 18:00.

HC Baník Sokolov

Sokolovu se poslední dobou vůbec nedaří. Se ziskem třiceti čtyř bodů se nacházejí na úplném konci ligové tabulky, na předposlední Kadaň ztrácejí osm bodů. Poslední vítězství si Baník připsal 12. února, bylo tomu ovšem právě proti Ústí. Tehdy zvítězil Sokolov na našem ledě 5:3. Poslední utkání odehráli sokolovští v Benátkách nad Jizerou, po gólu Pařízka se šlo do prodloužení a následně na nájezdy, ve kterých byly lepší Benátky a zvítězili 3:2.

Kanadskému bodování Sokolova vévodí Tomáš Vracovský, který má na svém kontě aktuálně 35 bodů (15+20). Vracovský ovšem nyní obléká dres extraligové Plzně. Králem střelců z týmu Baníku je Marek Švec, ten se letos trefil přesně již šestnáctkrát.

Sestava Sokolova v minulém utkání

Bednář – P. Michálek, Kadeřávek, Vodička, Přindiš, Pařízek, A. Rulík – Grim, T. Rohan, Švec – Houška, Hašek, Osmík – Uhlík, Berčík, Čejka – Urban

Posledních pět utkání Sokolova

17.2.2020 – Sokolov - Jihlava 2:6
19.2.2020 – Sokolov - Prostějov 3:5
21.2.2020 – Sokolov - Frýdek-Místek 2:6
26.2.2020 – Sokolov - Třebíč 2:5
29.2.2020 – Benátky n. J. - Sokolov 3:2 (2:2)

Poslední vzájemný zápas

Se sokolovským Baníkem jsme se naposledy střetli 12. února na domácím ledě. V utkání, které bylo prvním o reprezentační přestávce, Slovan nejdřív dotahoval ztrátu. Díky brance Mrni v polovině utkání se dostali domácí na chvíli do vedení, to si ovšem postupem času vzal zpět Sokolov, který nakonec získal všechny tři body.

HC Slovan Ústí nad Labem – HC Baník Sokolov 3:5 (2:2, 1:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 9. Filip (Hasman, Zukal), 17. Pšenička (Filip, Vl. Brož), 30. Mrňa (Severa, Vl. Brož) – 1. Kadeřávek (Vracovský), 10. Švec (M. Zadražil), 31. Houška (Vracovský), 32. Berčík (Houška, Grim), 54. Houška (Švec, M. Zadražil). Rozhodčí: Čáp, Ondráček – Flegl, Šimánek. Rozhodčí: Petružálek, Kostourek – Hejl, Podrazil. Diváci: 305. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 25:27.

 
vstupenky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

4. třída: Prohra s Litoměřicemi

Žáci ústecké čtvrté třídy nestačili v severočeském derby na Stadion Litoměřice. Kališníci dokázali... Celý článek

4. třída: Slovan vyhrál nad Drážďany

Žáci ústecké třetí třídy dokázali porazit soupeře z Německa. Nad týmem Drážďan vyhráli 9.6. Celý článek

3. třída: výrazná výhra nad Bílinou

Celkem 35 gólů vstřelil žáci ústecké třetí třídy v zápase s Bílinou. V severočeském derby vyhráli... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv