CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 3:6 | ELJ: SKLH Žďár nad Sázavou - HC Slovan Ústí nad Labem 19. 1. 2020 od 14:00
Dorost vyhořel s Vítkovicemi
08.12.2005 | Martin Řežábek

Ú s t í n/L. - Po sérii úspěchů přivítali dorostenci Ústeckých Lvů na svém ledě druhý tým moravské tabulky Vítkovice, se kterým v prvním duelu prohráli o pět branek. Roli favorita hosté začali plnit už v 6. minutě a zápas pevně drželi ve svých opratích. Ústeckým se podařilo jen v 9. minutě snížit využitou přesilovkou, ale v dalším průběhu už si lidově řečeno "neškrtli". Symbolikou utkání bylo Místeckého neproměněné trestné střílení.